Ana Sayfa / Tesettür Modelleri / Ucuz Tesettür Abiye Kıyafetleri ve Modelleri

Ucuz Tesettür Abiye Kıyafetleri ve Modelleri

Yılın belirli zamanlarında, belirli dönemlerde daima bir özel gün kutlanıyor. Bu gün bazen düğün, nişan, sünnet bazen mezuniyet ya da bir davet olabiliyor. Yani her yıl insanlar belirli organizasyonlara katılmak zorunda kalıyor. Durum böyle olunca abiye kıyafetlerin de ucuzu aranıyor. Sadece bir gün giyinilecek olan bu kıyafetleri bulmak çok sorun olabiliyor. Parasıyla bazen insanları fuzuli olarak gördükleri bir alışverişe düşürebiliyor. Böylece çoğu insan ucuz abiye arayışına giriyor.

Ucuz Tesettür Abiye Kıyafetleri ve Modelleri
Ucuz Tesettür Abiye Kıyafetleri ve Modelleri

Özel Dikim

Özel dikim veya hazır giyim oldukça pahalıya kaçabiliyor. Böyle durumlarda insanlar internet indirimlerini takip ediyor ya da 2. El kıyafetleri satın almayı tercih edebiliyor. Ancak internetten alışveriş yaparken ya da 2. El ucuz tesettür abiye ararken dikkat edilmesi gereken birçok husus bulunuyor. Öncelikle internetten alışverişte instagram gibi yerlerden alışveriş yapmak oldukça riskli durumlara düşürebiliyor. Ucuz tesettür abiye birçok yerden bulunabilir ancak satın alırken dikkatli olmak gerekir.

Örneğin instagram gibi sosyal platformlardan alışveriş yaparken dikkat edilmesi gereken birkaç husus vardır. Sayfaların takipçi sayısı her zaman o sitenin popüler ve güvenilir olduğunu göstermez. Satışı yapılan kıyafetlerin yorum kısmına bakmak gerekir.

Ucuz Tesettür Abiye Kıyafetleri ve Modelleri 2
Ucuz Tesettür Abiye Kıyafetleri ve Modelleri 2

 

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcıların memnun olduğuna dair olan yorumlara dikkat edilmeli. Gösterilen kıyafetin verilen fiyata tekabül edilebilirlik derecesine bakılmalıdır. Ya da instagram gibi sosyal mecralardan ziyade trendyol gibi sitelerde indirimler takip edilebilir. Hem memnun olunmayan durumlarda iade daha kolay hale gelir. 2. El satın alma durumlarında ise dolap gardırops letgo gibi uygulamalar indirilebilir. Böylece hem marka olan bir kıyafeti oldukça düşük bir fiyata satın alabilir. Bazen marka olmasa bile kaliteli ürün alışverişi gerçekleştirilebilir.

Ucuz tesettür abiye sadece internet üzerinden bulunmaz. İzmir’deki kemeraltı gibi geniş pazarlardan aranılan kıyafet bulunabilir. Ya da düz bir kıyafet alınıp üstüne eklemeler yaptırılarak şık bir hava katılabilir. Örneğin kumaşı güzel ancak sıradan bir elbise alınıp üzerine taş ya da dantel işlemesi yapılarak kendi tarzını oluştur deneyimi yaşanabilir. Elbiselerin üzerindeki işçilik arttıkça fiyatı artacağı için bu yöntem çok para ödemekten kurtarabilir.

Ucuz Tesettür Abiye Kıyafetleri ve Modelleri 3
Ucuz Tesettür Abiye Kıyafetleri ve Modelleri 3

 

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yine internete dönecek olursak farklı kıyafet giymek istenirse kıyafet değiş tokuşu da seçenekler arasında. Önceden giyinilen abiye kıyafetler satılabilir. Bu parayla yeni abiye alınabilir ya da elinizdeki kıyafeti karşıdaki satıcıyla değiş tokuş yapabilirsiniz. Ucuz tesettür abiye kıyafetlerde bir başka önemli konu ise sırf bir elbise ucuz diye işlemelerine kanıp kalitesini göz ardı etmektir.

Bazı abiyeler ucuz olup gösterişli olabilir ama kumaş kalitesini kontrol etmek daima en önemli şeydir. Çünkü bir elbisenin işlemelerinden ziyade giyen kişinin vücuduna oturuş şekli daha önemli bir unsurdur. Günümüzde özellikle yazın birçok kutlama törenleri ile karşılaşılır. Bu tür  özel günlere kıyafet yetiştirmek birçok insanı zorlayabilir. Böyle durumlarda 2. El kıyafet almak en mantıklı çözümdür.

 

Ucuz Tesettür Abiye Kıyafetleri ve Modelleri

Ucuz Tesettür Abiye Kıyafetleri ve Modelleri 4
Ucuz Tesettür Abiye Kıyafetleri ve Modelleri 4

 

Ucuz Tesettür Abiye Kıyafetleri ve Modelleri 5
Ucuz Tesettür Abiye Kıyafetleri ve Modelleri 5

Hakkında Tesettür Elbisesi

Ayrıca Kontrol Et

tesettur balik elbise modeli

Tesettürde Balık Elbise Modeli ve Önerileri

Balık elbise olarak adlandırılan elbise modeli, kesiminden kaynaklı olarak bu ismi almıştır. Elbiseler, kadınların en …