Ana Sayfa / Tesettür Giyim / Tesettür Triko Elbise Modelleri

Tesettür Triko Elbise Modelleri

Tesettür modasında kış aylarında en çok kullanılan modeller arasında triko elbise modelleri oluyor. Özellikle şık duruşu ve rahat kullanımı ile bilinen bu elbiselerin günlük kombinler de tesettür giyen bayanlar tarafından sıkça tercih edildiğini biliyoruz. Farklı renk seçeneklerinin olmasının yanı sıra şık görüntüsü ile de tesettür bayanların vazgeçilmezi olarak biliniyor. Fakat triko elbise tercihlerinde ve de kombin oluşturmada dikkat edilmesi gereken birçok detay bulunuyor.

Tesettur Triko Elbise Modelleri 3
Tesettur Triko Elbise Modelleri 3

Tesettür Triko Elbise Tercihlerinde Dikkat Edilmesi Gereken Detaylar

Her rengi ve modelinin olması ve kış aylarında sıcak tutarken bahar aylarında sıkça kullanımı mümkün olan tesettür triko elbiseler her ne kadar şık dursa da alırken dikkat edilmesi gereken birkaç detay bulunuyor. Özellikle tesettür giyimde en önemli detay dar giyinmemektir. Dar kıyafet tesettür mantığına aykırı olduğu için alacağınız triko elbisenin üzerinizde dökümlü durması gerekiyor. Genel olarak bu elbiselerin altında kumaş pantolon yakıştığı için İspanyol paça pantolonlar tercih edebilirsiniz. Ayrıca eşarp uyumu da buradaki önemli detaydır. Elbiseniz ile kombin yapacağınız renklerin bir ahenk içerisinde olması gerekmektedir. Bu yüzden bu detaya da dikkat etmelisiniz. Her ne kadar dışarı çıktığınız zaman üzerinizde kaşe veya mont yada ferace olsa da gittiğiniz yerde üzerinizden çıkaracağınız için bu detaya dikkat etmenizde fayda bulunacaktır.

Tesettur Triko Elbise Modelleri
Tesettur Triko Elbise Modelleri

Uzun Yere Kadar Olan Triko Elbise Modelleri

Dize kadar olan triko elbise modellerinin yanı sıra yere kadar veya ayak bileğinde biten modelleri de bulunan triko elbiselerin uzun modellerinde bele kadar oturtmalı ve etek kısmı kloş olan modeller oldukça şık duruyor. Hem bu model elbiseler pantolon giymeyi de gerektirmiyor. Ayrıca birçok renk seçeneklerinin yanı sıra önü düğmeli veya işlemeli modelleri de bulunmaktadır.

Tesettur Triko Elbise Modelleri bel lastikli
Tesettur Triko Elbise Modelleri bel lastikli

Hakkında Tesettür Elbisesi

Ayrıca Kontrol Et

kiremit rengi elbise kombinleri

Kiremit Rengi Elbise Kombinleri ve Çeşitleri

Kiremit Rengi Elbise Kombinleri Günümüz dünyasında tesettürlü kadınlar kombinlerini yapmak için sürekli farklı türden elbiseler …