Ana Sayfa / Tesettür Modelleri / Tesettür Modellerinde Leopar Desen Nasıl Kullanılmalı?

Tesettür Modellerinde Leopar Desen Nasıl Kullanılmalı?

Yeniden herkese merhaba ? Bugün tesettür modellerinde leopar deseni nasıl kullanılır, nasıl kombinlenir onu konuşacağız. Çünkü leopar deseni tesettür giyimde kombinlemekte en çok zorlayan desenlerden biridir. Dikkat çekici bir desen olduğu için genellikle tesettür modellerde ve kıyafetlerde nasıl kullanılacağı pek kestirilemiyor. Aslında bu leopar deseni her tarzda kullanmak mümkün. Sadece gideceğiniz yere ve tesettür tarzınıza göre bazı değişiklikler yapmanız gerekiyor. Bazen tesettür şal ve eşarplarınızda kullanabileceğiniz gibi kıyafetlerinizle de kombinlemeniz mümkün ?

Tesettür Modellerinde Leopar Deseni Kullanırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  • Aslında en önemli nokta özellikle tesettür modellerinde leopar desenini başka bir leopar deseni ile birleştirmemek. Çünkü çok dikkat çekici bir desen olduğu için ayrı ayrı iki yerde durmaması gerekir. Örneğin aynı desenden yapılmış etek ve ceketi birleştirebilirsiniz çünkü bir bütün olarak durur. Fakat leopar desenli bir ayakkabı ve çantayı veya bir şal ile çantayı kombinlememelisiniz.

•     Tesettür modellerde leopar deseni kullanırken dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli nokta ise yapay durmamasıdır. Ne kadar doğal görünürse o kadar hoş duracaktır.

  • Ayrıca tesettür modellerde leopar deseni kullanırken leopar deseninin çok küçük ya da çok büyük olmamasına dikkat etmelisiniz. Çok küçük leopar desenleri kendini gösteremez. Çok büyük desenler ise o güzel ve zarif görünümü engeller.

  • Tesettür modellerinde leopar desenli bir kumaş tercih edecekseniz, her leopar beneğinin farklı olması gerektiğini unutmamalısınız. Daha orijinal duracaktır.

Tesettür Modellerde Leopar Deseni Hangi Parçalarda ve Nasıl Kullanılmalı?

Leopar deseni kullanmak istiyor fakat alışkın değilseniz, öncelikle bir şal, eşarp, çanta ya da ayakkabıda tek parçada kullanarak başlayabilirsiniz ?

  • Leopar desenini bir şal ya da bir eşarpta kullanacaksanız, sade bir kıyafetin üzerine kullanmalısınız. Özellikle renk olarak kırık beyaz, krem, ekru ya da siyah seçerseniz çok daha tarz duracaktır.

  • Leopar desenini tesettür modellerde spor olarak kullanmak istiyorsanız sadece bir spor ayakkabı ile bunu gerçekleştirebilirsiniz ?

  • Tesettür modellerinde leopar desenini küçük zarif bir çanta ile de kullanılabilirsiniz. Çünkü büyük çantalar çok abartı duracaktır.

  • Tesettür modellerinde leopar desenini elbise olarak kullanacaksanız, dar kesimden ziyade, bol kesimleri tercih etmelisiniz. Daha elegan bir görüntü elde edersiniz. Eğer mevsim yaz ise uçuş uçuş leopar desenli bir elbise tercih edebilirsiniz. Düz tabanlı sandaletler ile harika bir stil oluşturabilirsiniz.

Tesettür Modellerinde Leopar Deseni Hangi Renklerle Kombinlenmeli?

Akla ilk gelen renk tabiki siyah ? Hem desenin içinde olan renklerden biri olduğu için kolay kombinlersiniz. Aynı zamanda dikkat çekici bir desen olduğu için siyah onu dengeleyecektir.

Diğer renk ise tabiki toprak tonları… Toprak tonları ile leopar deseni çok hoş ve tarz duracaktır.

Diğer renkler ise açık renkler: Krem, ekru, beyaz gibi…

Yazımızı okuduğunuziçin teşekkürler. Sizinde güzel yorumlarınızı bekliyoruz. 😉

Hakkında Tesettür Elbisesi

Ayrıca Kontrol Et

tesettur balik elbise modeli

Tesettürde Balık Elbise Modeli ve Önerileri

Balık elbise olarak adlandırılan elbise modeli, kesiminden kaynaklı olarak bu ismi almıştır. Elbiseler, kadınların en …

Bir yorum

  1. Bu güzel bilgiler için teşekkürler ? Tam da aradığım şeyi buldum diyebilirim