₺0,00

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Tesettür Modellerinde Deri Parçalara Bakış

Tesettür deri parçalar, Yeniden merhaba! Bugün özellikle bu soğuk havalara çok uygun, çok yakışan, trend olan deri parçalardan bahsetmek istedim. Tam anlamı ile baştan aşağı,

güncel tesettür giyimlerde öne çıkan deri parçalara bir göz atalım o halde ?

Tesettür Modellerinde Deri Üstler

Deri üstler denince aklınıza ilk deri ceketler gelebilir fakat burada bahsetmek istediğimiz derinin gömlek, bluz formuna büründürülmüş hali. Bir deri gömlek ya da bir deri bluz ile çok tarz görünebilirsiniz. Özellikle tesettür giyime uygun olarak bol kesimli deri üst parçalar da kişiyi hem rahat ettiriyor hem de cool bir görünüm veriyor.

Tesettür Modellerinde Deri Ceketler

Deri ceketler gerçekten en zamansız dış giyim parçalarından birisi. Hatta güzel bir tanesine yatırım yapılabilir. Bu deri ceketlerin birçok çeşidi bulunmakta. Tesettürlü hanımlar için ben klasik tarzdaki deri ceketleri öneririm ? Bu tür deri ceketler bir elbise ya da eteğin üzerine çok yakışacaktır.

Tesettür Modellerinde Deri Eldivenler

Deri eldivenler tesettür modelleri yeni sezonda uzun ve renkli rollere büründüler. Renkli olanlardan ziyade ben toprak tonlarında olan deri eldivenleri öneririm. Siyah uzun deri eldivenler ise oldukça feminen bir görünüm kazandırmakta. ?

Tesettür Modellerinde Deri Çantalar

Yeni nesil deri çantalar yatırım yapılacak en önemli ve mantıklı parçalardan bir tanesi bence? Tesettür modellerinde de çokça tercih edilen ve tarz görünen bir parça. Gerçekten uzun süre kullanmak istediğiniz her mevsim gitsin dediğiniz bir çanta varsa deri çantaları kullanabilirsiniz.

Tesettür Modellerinde Deri Kemerler

Kemerler bir kıyafete apayrı bir hava katar. Kıyafet hiçbir şeyken o kıyafeti her şey yapabilir. Bu sezon ister kalın kemerler kullanarak iddialı bir stil elde edebilirsiniz isterseniz de kalın dokudaki kıyafetlerinize ince kemerle farklı boyut kazandırabilirsiniz. ?

Tesettür Modellerinde Deri Etekler

Özellikle tesettür modellerinde deri piliseli etekler bu dönem çok tarz. Bazen blazer ceketlerin altına, bazen de kazakların altına severek giymekteyiz. Tabi illa piliseli olacak diye bir şey yok ? düz deri görünümlü etekleri de güzel bir şekilde kombinlemek mümkün.

Tesettür Modellerinde Deri Elbiseler

Aklınıza deri elbise deyince özel günler gelmesin ? Artık iş hayatınızda ve günlük yaşantınızda dahi kullanabileceğiniz zarif ve rahat deri görünümlü elbiseler mevcut ?

Tesettür Modellerinde Deri Ayakkabılar

Uzun deri çizmelerin hem topuklu hem düz olanları belki de şu an en trend parçalardan biri. Özellikle ayakkabıda deri kullanmak hem ayak sağlığı açısından hem de uzun süre kullanım bakımından alternatifi olan bir seçim.

Bir daha ki yazımızda görüşmek üzere hoşça kalın 🙂

Tesettür deri parçalar

İncelemeler

İlgili Konular