Ana Sayfa / Tesettür Giyim / Tesettür Giyimin Kurtarıcısı Kazak Tunikler

Tesettür Giyimin Kurtarıcısı Kazak Tunikler

Yeniden merhaba! Tesettür kazak tunikler, Malum havalar da soğukken bu konuya değinmeden olmaz diye düşündüm ? Evet konumuz kazaklar… Özellikle tesettür giyim tercih eden muhafazakâr kadınlar, kazağı farklı şekillerde nasıl kombinleyebilir bunlara bir göz atalım. Kazaklar içine dışına bir şey giyilerek veya tek başına kullanım alanı oldukça geniş olan parçalar… Peki tesettür giyimde kazak alırken ve kullanırken nelere dikkat edilmeli?

  • Aldığınız kazakların yapısı kolay bozulan tarzda olmamasına dikkat etmelisiniz. Dokunduğunuz zaman bunu anlarsınız.
  • Kazaklar çeşitli nedenlerden dolayı tüylenebiliyor. Bunun bakımını atlamamanız gerekir. Çünkü tüylenmiş kazaklar hem kötü bir görüntüye sahip olur hem de eski gibi durur. Bunun için jilet bıçağından yardım alabilirsiniz veya bunun için özel üretilmiş uygun fiyatta makineler var. Bir bakın derim ?
  • Kazak tuniklerin birçoğu yünlü olmasından dolayı asla makineye atılmaması gerekiyor. Çünkü bir süre sonra yapısı bozuluyor. Kuru temizleme de kazakların bir süre sonra yapısını bozabilir hem de maliyeti fazla gelebilir. Bunun için en iyi yöntem elde yıkamak. Yünlere uygun bir deterjan ve ılık suyla elde hırpalamadan kazaklarınızı elinizde yıkamalısınız ?
  • Diğer bir önemli nokta da kazaklarınızı askıya asmayın. Çünkü bir süre kazakların yapısından dolayı sünecektir. Bunun yerine düzgün bir biçimde katlayarak muhafaza etmek en güzeli ?

Tesettür Giyimin Kurtarıcısı Kazak Tunikler

Tesettür giyim tercih eden kadınlar çoğunlukla kısa kazak giymeyi tercih etmediği için uzun kazak tuniklere yöneliyor. Bu tunikler daha çok pantolonun üzerine tercih ediliyor. Kısa kazaklarla ise eteklerinizle güzel bir kombin yakalayabilirsiniz. Yeni bir kazak alacaksanız eğer, çok göze çarpmayan nötr renklerden oluşan kazakları tercih edebilirsiniz. Böylece sürekli aynı kazağı giyiyor gibi görünmenizin önüne geçersiniz. Bu renklerden kasıt, beyaz, siyah, gri, toprak tonları ve hâkî gibi renklerdir.

Tesettür Giyimde Kazaklarla Spor Bir Görünüm Nasıl Elde Edilir?

Böyle bir görünüm elde etmek istiyorsanız uzun kazaklarınızın altına bir jean pantolon tercih etmelisiniz. Tabi spor ayakkabıları da unutmuyoruz ? Spor görünmeyi ya da rahatlığı seven hanımlar bunu kolaylıkla uygulayabilir. ?

Tesettür Giyimde Kazaklar Feminen Tarzda Nasıl Kombinlenir?

  • Kazak tunikleri feminen bir şekilde kombinlemek için, onları büyük taşlı, abartılı takılarınızla eşleştirin.  Ayrıca boğazlı kazaklar tercih edip bir kolye ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. Çok daha şık duracaktır.
  • Kazaklarınızın altına giydiğiniz payetli, tül ya da piliseli etekler de sizlere feminen bir şıklık sunacaktır. Ayrıca bu tür kombinler bu aralar çok moda ve tarz! Daha da iddialı gözükmek istiyorsanız leopar desenli parçaları kullanmanızı öneririm. Uyumlu renkteki kazaklarla harika feminen bir şıklık elde edersiniz. Leopar deseninin doğru kullanımı için, tesettür giyimde leopar deseni nasıl kullanılır yazımıza bir göz atabilirsiniz ?
  • Diğer unutulmaması gereken bir nokta da kazak elbiseler! Kazak elbiseler hem şal hem de eşarpla gerçekten çok şık duran parçalar. Dolabınızda bir tane yer edinin derim ben ? Sadece şuna dikkat etmelisiniz ki kazak elbiselerin bazıları vücuda çok yapışabiliyor. Bunun için mutlaka bu elbiseleri deneyip de almanızı tavsiye ederim.

Ve sizin için seçtiğimiz diğer modeller. Yorumlarınızı bekliyorum, teşekkürler, hoşça kalın, Allah’a emanet olun. 😉

Hakkında Tesettür Elbisesi

Ayrıca Kontrol Et

kiremit rengi elbise kombinleri

Kiremit Rengi Elbise Kombinleri ve Çeşitleri

Kiremit Rengi Elbise Kombinleri Günümüz dünyasında tesettürlü kadınlar kombinlerini yapmak için sürekli farklı türden elbiseler …