Ana Sayfa / Tesettür Giyim / Tesettür Abiye Seçimi

Tesettür Abiye Seçimi

   Bayanlarımızın giyim konusuna verdiği önem gün geçtikçe artmaktadır. Modanın gelişim göstermesiyle tesettür giyim de kendi içerisinde gelişim göstermiş ve çeşitliliğini artmıştır. Artan seçenekler her renk de ve modelde ürünün kendini göstermesini sağlamıştır. Tesettür giyimi tercih eden bayanlarımızın seçeneği fazla olan giyim sektöründe dikkat etmesi gereken bazı hususlar vardır. Tesettür giyim içeriğinde birçok alternatif bulundurmaktadır. Şal, elbise, pantolon etek ve tesettür elbiseler bu alternatiflerden sadece bazılarıdır. Çeşitliliğin bu kadar çok olması kafa karışıklığını sebep olup kötü kombin edilmiş giyim tarzı oluşturmaktadır.

Tesettür Abiye Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

  • Modaya uyum sağlamak adına karışıklığa yer vermeyin.
  • Modayı takip edin ve ilk başta hayalinizde birkaç parça oluşmasına izin verin.
  • Tesettür abiye seçiminiz için ilk öncelikle vücut yapınızı bilmeniz gerekmektedir. İlk olarak aynanın karşısına geçerek vücudunuzu tanıyın.
  • Sizi kısa veya şişman gösterecek bir abiye seçmek oldukça yanlış bir hareket olacaktır. Şıklığınızdan ve rahatlığınızdan geri kalmanıza sebep olacaktır.
  • Katılacağınız davet, düğün, özel gün veya bir organizasyon ise tesettür abiyenizi her bir mekan için tek tek ele almalısınız.
  • Tesettür abiyenizle eğer bir düğüne katılacaksanız hem tesettürünüzden ödün vermeyecek hem de şıklığınızdan ödün vermeyecek güzel tasarlanmış gösterişli bir abiye seçmek tam isabet bir karar olacaktır.
  • Tesettür elbisenizle bir davete gidecekseniz, seçiminizi sade ve şık olan abiyeden yana kullanmalısınız.
  • Tesettür abiye seçiminde önemli rol oynayan bir diğer husus ise renk seçimi olacaktır. Mutlaka ten renginize uygun seçim yapmalısınız. Sizi karanlık gösterecek renklerden uzak durmalısınız. Bunun aksine hem ten renginizi açacak hem de sizi pozitif hissettirecek renkler seçmelisiniz.

Her dönemde modasını kaybetmeden abiye tasarımları bu sezonda size en güzel modellerini sunuyor. Dikkat etmeniz gereken kısımları bildiğiniz takdirde her bayanın istediği şıklığa sizde erişebileceksiniz.

Hakkında Tesettür Elbisesi

Ayrıca Kontrol Et

kiremit rengi elbise kombinleri

Kiremit Rengi Elbise Kombinleri ve Çeşitleri

Kiremit Rengi Elbise Kombinleri Günümüz dünyasında tesettürlü kadınlar kombinlerini yapmak için sürekli farklı türden elbiseler …