Ana Sayfa / Tesettür Giyim / Son Bahar Modası Tesettür Abiye Kıyafetleri

Son Bahar Modası Tesettür Abiye Kıyafetleri

Tesettür Abiye Kıyafetleri, düğünler ve düğün sahipleri için hem de katılım sağlayan misafirler için çok önemli ve özenli bir gündür. Tabi ki sadece düğünler değil kına geceleri, sünnetler, nişanlar, sözler derken birçok önemli gün olmakta.

Bu önemli günlerde insanların en büyük dertlerinden biri ne giyeceğidir. Özellikle kapalı kadınlar birçok parça taşıdıkları için diğer insanlardan daha fazla düşünmek durumunda kalabiliyor.

Parıltılı şatafatlı ya da zarif bir elbise bulabilmek kıyafete uygun ayakkabı ve bununla birlikte artı olarak uygun bir şal ya da eşarp bulmak zor olabiliyor.

Son Bahar Modası Tesettür Abiye Kıyafetleri 1
Son Bahar Modası Tesettür Abiye Kıyafetleri 1

Tesettür Modası

Ancak günümüzde internet ve gelişen tesettür modası sayesinde aranılan şeyleri bulmak zor değil. Ancak o özel gecede abartıya kaçarak rüküş olmamak ve zarif olayım derken basite kaçmamak için yapılması gereken birkaç şey var.

Rüküş olmamak ve göz yormamak için dantel, küpür, taş gibi şeylerin hepsinin bir arada kullanılmaması gerekir. Eğer dikkat çekici parlak renkte tesettür abiye kıyafetleri istenirse küpür kullanımı hoş bir görünüm sağlar.

Tesettür abiye kıyafetleri ile taş kullanımı şatafatlı gösterir. Dantel ise kullanılan dantel motifine ve yerine göre değişiklik gösterir. Bu tür elbiseler birçok kesim ve renkte bulunabilir. Özellikle son yıllarda A kesim gençler tarafından çok kullanılmakta. Bu kesimin tercih sebebi ise hem yaşa uygunluğu, çünkü abiyeler insanı olduğundan büyük gösterebiliyor, hem de havalı ve uçuş uçuş ancak yine de sakin bir görünüm katması.

Ayrıca balık modeller vücut hatlarını biraz belli ederek şık bir görünüm oluşturabiliyor. Yani bel inceliği katması bacak boyunu uzun göstermesi gibi bir görünüm katmasıyla dikkat çekici hale gelinebiliyor.

Son Bahar Modası Tesettür Abiye Kıyafetleri 2
Son Bahar Modası Tesettür Abiye Kıyafetleri 2

Kullanımşekilleri

Tesettür abiye kıyafetleri A kesim ya da balık haricinde eski kullanımıyla hoş bir görüntü elde edilebiliyor. Dümdüz inen yarasa kollu kıyafetler de oldukça kullanım durumunda ya da sadece düz inen ancak belirli motiflerle süslenen elbiseler de mevcut. Orta yaş ve üstü kadınlar ise A kesim, balık ya da düz şekilde inen elbiseleri çoğunlukla tercih etmiyor.

Genellikle etek ceket, etek parıltılı taşlı bir üst ya da bu kombinasyonların pantolonlu halini kullanıyorlar. Onlar içinse çoğu zaman siyah revaçta. Ancak mürdüm moru, pudra pembe hatta bazen kırmızı bordo gibi renklerin kullanımı onların da daha dikkat çekici hale gelmesini sağlayabilir.

Son Bahar Modası Tesettür Abiye Kıyafetleri 3
Son Bahar Modası Tesettür Abiye Kıyafetleri 3

Kombinler

Tesettür abiye kıyafetleri kombinle birlikte çok farklı bir görünüm oluşturabilir. Yani kullanılan ayakkabı ve eşarp çok önemlidir. Ayakkabı da eğer uzun gözükülmek isteniyorsa sadece ayakkabıyı kapatan elbiselerde platform topuk giyilmesi tavsiye edilir.

Çünkü platform topuk fazla göz önünde olduğu zaman elbisenin zarafetini ve havasını bozabilir. Onun yerine hafif topuklu bir ayakkabı boyu çok uzatmasa da daha zarif bir görüntü oluşturacaktır. Eşarp ya da şal kullanımında ise farklı stillerde bağlama yapılarak daha şık olunabilir.

Son Bahar Modası Tesettür Abiye Kıyafetleri

Son Bahar Modası Tesettür Abiye Kıyafetleri 4
Son Bahar Modası Tesettür Abiye Kıyafetleri 4

Son Bahar Modası Tesettür Abiye Kıyafetleri 5

Son Bahar Modası Tesettür Abiye Kıyafetleri 6

Son Bahar Modası Tesettür Abiye Kıyafetleri 7
Son Bahar Modası Tesettür Abiye Kıyafetleri 7

Son Bahar Modası Tesettür Abiye Kıyafetleri 8

Son Bahar Modası Tesettür Abiye Kıyafetleri 10

Son Bahar Modası Tesettür Abiye Kıyafetleri 11

Son Bahar Modası Tesettür Abiye Kıyafetleri 12

Son Bahar Modası Tesettür Abiye Kıyafetleri 13

Son Bahar Modası Tesettür Abiye Kıyafetleri 14

Son Bahar Modası Tesettür Abiye Kıyafetleri 16

Son Bahar Modası Tesettür Abiye Kıyafetleri 17

Hakkında Tesettür Elbisesi

Ayrıca Kontrol Et

kiremit rengi elbise kombinleri

Kiremit Rengi Elbise Kombinleri ve Çeşitleri

Kiremit Rengi Elbise Kombinleri Günümüz dünyasında tesettürlü kadınlar kombinlerini yapmak için sürekli farklı türden elbiseler …