Ana Sayfa / Tesettür Giyim / Simli Tesettür Abiye Elbise Modelleri

Simli Tesettür Abiye Elbise Modelleri

2018 sezonunun açılışıyla birlikte birçok marka tasarımcısı seneye damga vuran modellerini piyasaya sürdü.Bu sene payetli dantellerle birlikte simli modellerde moda tasarımcılarının gözdesi olmayı başardı ve en önem verdikleri model arasına girdi. Pınarşems,Annahar,Gamze Özkul gibi markaların 2018 kreasyonun simli tesettür abiye elbise modellerini özellikle önem verdiğini görebiliyoruz.

Simli Tesettür Abiye Elbise Modelleri 1
Simli Tesettür Abiye Elbise Modelleri 1

Simli modellerde özellikle renk kombinasyonuda oldukça ilgi çekici.Mor ve bordo renkli modellerin üzerine sim atıldığında sanki yıllanmış gibi ağır bir model ortaya çıkartılmış.Abiye modellerinde daha çok gördüğümüz simli modeller gündelik kıyafetlerde dahi tercih edileceğe benziyor.Şatafatlı ürünlerden hoşlanan hanımlar simli modellere şimdiden rağbet göstermişe benziyor.Bir çok söz ve nişan organizasyonlarda bu tarz abiyeler görmek mümkün.Beli kemerli ve etekte pile detaylı modeller üzerinizde çok hoş durabilir.Beden ölçüleriniz uygunsa balık simli modeller sizi zarif gösterecektir.Beden ölçüden kastımız kilo ve boy orantınız. Balık modellerde kesinlik boyunuzun 165cm ve üzeri olması gerekmekte.Ve kilonuzun orantılı olmalı.Yoksa balık modeller sizi daha kilolu gözükmenizi sağlar.Kilolu bayanlar Simli Tesettür Abiye Elbise Modelleri kloş etekli modeller tercih etmesi daha uygun olacaktır.

Simli Tesettür Abiye Elbise Modelleri
Simli Tesettür Abiye Elbise Modelleri

Eğer kendi söz ve nişanınızda simli abiye elbise modeli giymeyi düşünüyorsanız kesinlik türbanınız ve makyajınızın uyumuna dikkat etmelisiniz.Elbiseyi gösteren kombininiz olacaktır.Eğer kombinde hata yaparsanız çok özel bir abiyenizde olsa size yakışmayacaktır.Genellikle artık doğal makyaj olarak adlandırılan PORSELEN makyaj tercihinde bulunmanız elbisenizin şıklığına şıklık katacaktır.Ve tabi kullanacağınız aksesuarlarda önemlidir.Portföy bir çanta elbisenizi tamamlamanızı sağlayabilir.Genel tercih olarak gold yada dore rengi bir portföy çanta koyu renkli abiyelerde yada abiyenin işlemesindeki dantel rengine uyumlu hareket etmeniz daha uygun olacaktır.

Simli Tesettür Abiye Elbise Modelleri 3
Simli Tesettür Abiye Elbise Modelleri 3

Simli Tesettür Abiye Elbise Modellerinde fiyatlar genel olarak 250 tl ile 900 tl arasında değişmektedir.Tabi ürünün markası ve kalitesine göre daha yukarıda çıkabilir.Özel günü olanlara tavsiyemiz işinizi riske atmayın ve bilindik tesettür giyim mağazalarından alışveriş yapın.

 

Simli Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2
Simli Tesettür Abiye Elbise Modelleri 2

Hakkında Tesettür Elbisesi

Ayrıca Kontrol Et

kiremit rengi elbise kombinleri

Kiremit Rengi Elbise Kombinleri ve Çeşitleri

Kiremit Rengi Elbise Kombinleri Günümüz dünyasında tesettürlü kadınlar kombinlerini yapmak için sürekli farklı türden elbiseler …