Ana Sayfa / Tesettür Giyim / Patirti.com Tesettür Abiyeler

Patirti.com Tesettür Abiyeler

   Patirti.com Tesettür Abiye ve Elbise modelleri ile son moda trend olan elbiseleri uygun fiyata satın alabilirsiniz. Genellikle düz dikişi olan elbiselere uyum sağlaması için pelerinler ile detaylarda sade bir şıklık sağlanır. Bel bölgesinde kemeri olan iki parça gibi gösteren elbise modelleri son zamanlarda ki trendler arasında yerini almıştır. Bununla birlikte tesettür elbise modellerinde her geçen gün yeni bir farklı tasarımlar dikkat çekmektedir. Bu tasarımlar arasında yer alan pilise ve dantel detaylarının çok yoğunlukla hakim olduğum özel davet abiye ve elbiseler de bulunmaktadır. Bu elbiselere en uygun şekilde eşarp seçimlerinizi yaparak kendinizi çok daha şık bir görüntüye hazırlayabilirsiniz. Günlük yaşantısında elbise kıyafetiyle çok rahat olan insanlar sıklıkla tek parça giyinmeyi severler. Tek parça giyinmek bir noktada hem kolaylık sağlarken aynı zamanda dezavantaj da sağlamaktadır.

Patirti.com Tesettur Abiye-puskullu-abiye-bordo
Patirti.com Tesettur Abiye-puskullu-abiye-bordo

Detaylardan Gelen Şıklık

Elbise modellerini seçerken kendi bedeninize uygun olmasına dikkat etmeniz gerekmekte. Her renk ve her model insanlarda beklenen etkiyi göstermeyebilir. Bununla birlikte manken üzerinde gördüğünüz bir model de size çok uygun olmayabilir. Bu gibi hayal kırıklıklarının önüne geçebilmek için stil danışmanlarından destek alabilirsiniz ya da güncel olarak yayımlanan aylık muhafazakar giyim dergilerini kontrol edebilirsiniz. Bu dergilerde yayımlanan modeller tesettür ölçülerine göre kullanıcıların daha doğru seçimler yapabilmelerine yardımcı olmaktadır. Bir stil danışmanından destek aldıktan sonra seçim yapacağınız modelde artık özgürsünüz. Bir elbise modelini ön plana çıkaran etkilerden bazıları da detaylarında bulunan göz alıcı noktalardır.

Patirti.com Tesettur Abiy-kuyruklu-tesettur-abiye-elbise-saks-mavi
Patirti.com Tesettur Abiy-kuyruklu-tesettur-abiye-elbise-saks-mavi

Etek uçlarına doğru gelen danteller sayesinde sade bir şıklığı yakalarken elbisenin modeline göre en uygun renk stokunu bulduysanız hiç kuşkusuz o rengi tercih etmeniz gerekir. Dantel modelleri ile birleşen prenses kol tasarımları ile sizler de bir prenses gibi olabilirsiniz. Kol detaylarına inci ve boncuk eklenerek süslenmiş, etek uçlarına doğru ise Fransız danteli diye tabir edilen ince dantel tasarımlarıyla da sade ama zarif bir şıklık da yakalayabilirsiniz.

Patirti.com Tesettur Abiye_sifon-detayli-abiye-elbise-bordo
Patirti.com Tesettur Abiye_sifon-detayli-abiye-elbise-bordo

Hakkında Tesettür Elbisesi

Ayrıca Kontrol Et

kiremit rengi elbise kombinleri

Kiremit Rengi Elbise Kombinleri ve Çeşitleri

Kiremit Rengi Elbise Kombinleri Günümüz dünyasında tesettürlü kadınlar kombinlerini yapmak için sürekli farklı türden elbiseler …