Ana Sayfa / Tesettür Giyim / Patirti.com Büyük Beden Abiye Elbise Modelleri

Patirti.com Büyük Beden Abiye Elbise Modelleri

2018 yılında diğer senelerde olduğu gibi tesettür giyimde farklı tarzları ortaya çıkarmayı başladı.Farklı modeller, tahmin edemeyeceğiniz kadar renk seçeneği 2018 tesettür giyim modasında muhafazakar hanımları her zamanki gibi şık ve zarif gösterecek.Tüm giyim tarzlarında sorun olan büyük beden tesettür giyim , 2018 yılında patirti.com tarafından dikkate alınarak çok özel modellerle ve renk seçenekleriyle bu sorun ortadan kaldırıldı.Siyah ve koyu tonlardan sıkılan büyük beden giyinen hanımlar bu sene bir çok renk seçeneğiyle birlikte zevklerine göre kombin yapabilecekler.

Renk sorunu kökten çözen 2018 patirti.com büyük beden elbise modelleri üzerindeki işlemeler ve detaylarda oldukça şık ve zarif bir görünüm sağlamış.Aksesuarlarda da farklı modeller çıktığı gözlenmekte.

Patirti.com Buyuk Beden Abiye Elbise Modelleri 14
Patirti.com Buyuk Beden Abiye Elbise Modelleri 14

 2018 Patirti.Com Büyük Bedende Renk ve Modeldeki DEĞİŞİM

Büyük beden muhafazakar hanımların yıllardır farklı renk bulamaması ve siyah üzerine tüm modellerin olması 2018 yılı itibariyle sona erdiğini görebiliyoruz.2018 yılının rengi olan mavi ve tonları özellikle saks mavisi büyük beden elbiselere çok yakışmış.Tabi mavi ile kalınmamış mor , yeşil , bordo ve mürdüm renkleride tasarımcılar tarafından modellerine renk katmış.

Büyük beden elbiselerde tabiki modelinde önemi aşikardır.Kilolarınızı belli etmeyen modelleri tercih etmeniz gerekmektedir.Kilolu bir bayanın balık modellerden kaçınıp şifon kloş etekli modeller tercih etmesi zarif bir görünüme sahip olacaktır.Tabi korsede kullanarak bir beden küçülebileceğinizi unutmamalısınız.Elbiselerde kullanılan dantel işlemeler modellere ayrı bir kimliğe büründürülmüş.Özellikle yakalarda kullanılan geometrik desenler ve farklı tarzda yaka modellerini 2018 büyük beden tesettür abiye elbiselerde çok sık göreceğe benziyoruz.

Patirti.com Buyuk Beden Abiye Elbise Modelleri 17
Patirti.com Buyuk Beden Abiye Elbise Modelleri 17

Büyük Beden Kapalı Giyimde Gündelik Kullanım

Büyük bedenli tesettürlü hanımlar gündelik kullanabileceği tarzlarda 2018 de farklı modellerde mevcut.Özellikle tunik ve bluzlardaki dantel motifi ve asimetrik kesim modeller moda olarak geçmekte.Günlük kullanıma uygun elbiselerde yine bu sene farklı tarzlarda hanımların beğenisine sunulmuş.

Büyük bedenli hanımların en büyük sorunu elbise dışında şık kombinler yapmak.Pantolon ve etekle kolayca kombin yapmanız mümkün.Düz pantolonlar her türlü bluz ve tunikle kombinlemek mümkündür.

 

Hakkında Tesettür Elbisesi

Ayrıca Kontrol Et

kiremit rengi elbise kombinleri

Kiremit Rengi Elbise Kombinleri ve Çeşitleri

Kiremit Rengi Elbise Kombinleri Günümüz dünyasında tesettürlü kadınlar kombinlerini yapmak için sürekli farklı türden elbiseler …