Ana Sayfa / Nişanlık / Nişan Masası Aksesuarı Nasıl Olmalıdır?

Nişan Masası Aksesuarı Nasıl Olmalıdır?

 Nişan masası denildiğinde ilk akla gelen hiç şüphesiz birbirinden güzel süs eşyalarıdır. Nişan masasını süsleyen çiçekler, gösterişli peçeteler ve birbirinden güzel hediyeler. Nişan organizasyonu kendi içerisinde birbirinden ayrılır. Eğer sade bir nişan organizasyonu düzenleniyorsa süsler, peçeteler ve çiçekler tamamlayıcı unsurlardır. Yemekli bir organizasyon da ise işler değişmekte ve çeşitlilik artmaktadır. İşin içerisinde yemek takımları ve şık çatal, bıçak takımları girmektedir.

Nişan organizasyonunuz da kullanacağınız takımlar sade ve şıklığıyla ön plana çıkmalıdır. Masanızla uyum içerisinde olmalı ve zarif görünmelidir. Eğer nişan masanızda güzel ve anlamlı hediyeler olsun istiyorsanız mutlaka seçiminizi titizlikle yapmalısınız. Hediyelerinizin anlamlı ve kalıcı olmasına özen göstermelisiniz. Hemen kullanılıp atılacak hediyeleri tercih etmek yanlış olacaktır. Bunu tam aksine insanların üzerlerinde taşıyabilecekleri ya da evlerinde muhafaza edebilecekleri güzel ve kibar bir hediye seçmek daha anlamlı ve hoş bir hareket olacaktır.

Nişan masanızda kullanabileceğiniz güzel hediyelerden bazı örnekler vermemiz gerekirse;

  • Hoş tasarlanmış anahtarlıklar
  • Kokulu taşlar
  • Lezzetli çikolata kutuları
  • Birbirinden tatlı ve şekerler

Nişan davetinizin en önemli ayrıntısı olan dekorasyon seçimi için yardım alabilir ve profesyonel çalışabilirsiniz. Mekanın daha şık bir görünüme gelmesini sağlayabilirsiniz. Misafirlerinizin daha özel bir masada en özel gününüzü paylaşmasını sağlayabilir ve keyifli vakit geçirmelerini düşünmelisiniz. Nişan masasının hoş görüntüsü mekâna daha elit bir hava katar. Muhteşem fotoğraflar çekilmeniz için çok hoş bir arka plan oluşturur. Süs eşyaları ve hoş mumlar ortama loş bir hava katar ve sizin için en özel mekânı oluşturabilir. Süs eşyalarınızı, çiçekleriniz ve mumlarınızı birbirine uyumlu renklerle harmanlayarak en özel gününüzü muhteşem bir iç tasarımla en güzel şekilde sonlandırabilirsiniz.

 

Hakkında Tesettür Elbisesi

Ayrıca Kontrol Et

2018 Tafta Tesettur Nisanlik Modelleri 1 e1527347629202

2018 Tafta Tesettür Nişanlık Modelleri

Yaz mevsiminin gelmesi ile nişanlar, düğünler artmaya başlamaktadır. Bu nedenle, bayanlar özellikle bu zamanlarda son …