Ana Sayfa / Tesettür Giyim / Lc Waikiki Bayan Tesettür Giyim Modelleri

Lc Waikiki Bayan Tesettür Giyim Modelleri

Lc waikiki sadece Türkiye’de değil 33 ülkede hizmet veren oldukça popüler bir giyim perakende satış firmasıdır.Kendi mağazalarından satış yapan Lc waikiki fiyatlarıyla dikkat çekmiş ve müşteri sadakatini en üst noktada yaşan ender firmalar arasına girmiştir.Tesettürlü bayanlarıda ihmal etmeyen Lc Waikiki ,Bayan Tesettür Giyim Modelleri ilede hanımların ilgisini çekmeyi başarmıştır.Fiyat politikasını ön planda tutan ve stratejik noktalara açtığı mağazalarla başarıdan başarıya koşan lcwaikiki sosyal medyada en çok konuşulan firma olarak geçmekte.

Lc Waikiki Bayan Tesettur Giyim Modelleri 7
Lc Waikiki Bayan Tesettur Giyim Modelleri 7

Tesettürlü bayanlar için tunik,sweatshirt,hırka ve trençkot gibi  Bayan Tesettür Giyim Modelleri ile hitap etmekte.Özellikle gençlerin trençkot ilgisine kulak tıkamayan firma bir çok renk ve trençkot çeşidiyle çok beğenilmektedir.Trençkotta bel bağlamalı modelleri ve baskılı modelleriyle müşterilerinin satış rekorları kırmasını sağladı.Pudra ve buz mavisi renklerini incelemenizi hatta mümkünse mağazasına gidip denemenizi öneririz.

Lc Waikiki Bayan Tesettur Giyim Modelleri 10
Lc Waikiki Bayan Tesettur Giyim Modelleri 10

Tesettürlü hanımların vazgeçilmezi tunikler , kolay kombinlenmesiyle en çok tercih edilen ürünler arasında. Pantol yada etek üzerine kolay kombinlenen tuniklerdede farklı tarzlar yakalamayı başarmışa benziyor.Karpuz kol tunik modeli ve krep kumaştan üretilen tunik modeli çok şık ve zarif gözükmekte. Tabiki Lc waikiki üzerinden tercih edilmesini en büyük etmeni fiyatlarındaki ucuzluk.Belkide bilinç altımıza yerleştirdiği için ucuz diyoruz.Piyasayı araştırdığımızda daha uygun fiyatlı tunik bulmak mümkün. Lc waikiki nin satış sonrası ürün değişim ve iade politikasınıda atlamamak gerek.

Lc Waikiki Bayan Tesettur Giyim Modelleri 16
Lc Waikiki Bayan Tesettur Giyim Modelleri 16

Uzun sweatshirtlerde tesettürlü bayanlar için ideal bir üründür.Tunikden sıkılan genç hanımların bu tarz arayışlara girdiği aşikar.Bunu çok güzel yakalayan Lc Waikiki , pamuklu ve baskılı tarzda ürettiği ürünler dikkat çekmekte.Tunikler gibi altına pantol yada etekle kombinlemek mümkün.Yaz sezonunun erken başlamasıyla yaz renkleri üzerine yoğunlaşan firma pudra ve tonlarında çok şık sweatshit modelini tesettürlü kadınlarla buluşturmaktadır.

Lc Waikiki Bayan Tesettur Giyim Modelleri
Lc Waikiki Bayan Tesettur Giyim Modelleri

Çok olmamak kaydıyla tesettürlü elbise modelide çıkartan Lc waikiki bu konuda biraz geride kalmakta.Yaklaşık 4-5 modeli bulunmasına rağmen talep de görmekte.

Hakkında Tesettür Elbisesi

Ayrıca Kontrol Et

kiremit rengi elbise kombinleri

Kiremit Rengi Elbise Kombinleri ve Çeşitleri

Kiremit Rengi Elbise Kombinleri Günümüz dünyasında tesettürlü kadınlar kombinlerini yapmak için sürekli farklı türden elbiseler …