₺0,00

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Kolye Aksesuarı Kıyafetlere Nasıl Bir Etki Sağlar?

Herkese merhaba ? Bugün, aslında biz tesettürlü hanımlar için çok önemli fakat sürekli geçiştirilen kolyelerden konuşacağız. Üstümüze tuniğimizi, kazağımızı vs. giyiyoruz. Daha sonrasında başımızı da örtüyoruz. Fakat başımızla, üstümüz arası genellikle boş kalıyor. İşte gerek özel günlerde gerekse gündelik kıyafetlerimizde stilimizi tamamlamak için en iyi aksesuar seçeneklerinden birisi kolyedir. Eğer gerçekten şık olmak istiyorsanız kolye atlanmaması ve unutulmaması gereken bir aksesuar biz tesettürlü hanımlar için…

Şimdi kolye aksesuar çeşitlerine göz atarak, her kolye çeşidi kıyafetlere nasıl bir farklı hava katıyor bakalım ?

İnci Kolyeler

Bu kolyeler düz siyah kazaklara, elbiselere ya da takımlara ayrı bir hava katar. Üzerinizde spor bir parça varsa bile onu ortadan kaldırır ve klasik bir görünüm elde edebilirsiniz.


Taşlı Kolyeler

Bu kolyeler elbette gündelik kombinlerimizde kullanabileceğimiz aksesuarlar değiller fakat, özel günlerimizde, özellikle sade şık bir elbise ya da takım tercih ettiysek bu tarz kolyeler bize ayrı bir hava katacaktır.

Katlı Zincirli Kolyeler

En cool duran kolyelerden birisidir. Her sezon trend olan aksesuarlardan… Eğer göze çarpıcı kolyeler kullanmayı sevmiyorsanız, sade ama şık dursun diyorsanız bu kolyeler size göredir ? Özellikle tesettür tuniklerinde gerçekten çok şık duruyor. Kıyafeti tamamlıyor. Ayrıca elinizde bulunan birkaç ince zincirli kolyeyi üst üste takarak da bu görüntüyü elde edebilirsiniz ?

Geometrik Tasarımlı Kolyeler

Bu tarz kolyeleri daha minimal ve cool takılmayı sevenler kullanıyor genellikle… Ayrıca en gündelik kolye seçimidir. Eğer aksesuar kullandığınızda kendinizi biraz abartmış olarak bulanlardansanız, bu tip kolyelerden başlayabilirsiniz ? Gömlek, penye, kazak hatta tişörtlerde bile çok güzel duracağından emin olabilirsiniz.

Ucu Taşlı Sallantılı Kolyeler

Yine günlük kullanılması gereken bir kolye çeşidi ? Özellikle her burca ait bir taşın olduğunu bilenler ve bu taşın kişinin enerjisini yüksek tuttuğuna inananlar mutlaka o taşı bulup bu kolyeyi kullanıyor. Kombini tamamlamak için değil de enerjiyi yüksek tuttuğu için her gün boynunda taşıyanlar da var. Tabi ki tercih size kalmış ?

Harf Kolyeleri

Boynunda kendi adının veya sevdiklerinin adının baş harfini taşımayı sevenler için ise tabiki bu kolyeler gerçekten çok hoş ve zarif ? Bazen daha küçük minimal boyutlarda olabileceği gibi bazen de uzun sallantılı kolyelerin ucunda daha büyük boyutta olabiliyor.

Fular Görünümlü Kolyeler

Günlük hayatınızda şal takan biriyseniz bu kolyelerin size çok yakışacağını düşünüyorum. Bu tarz kolyeler yeni trend haline geldi fakat gerçekten çok tarz duruyor. Belki biraz sıradışı gelebilir bu aksesuarlar size ama aslında çok naif ve kibar duruyor ? Bu tarz kolye aksesuarını tam boyun hizasında ve boğazlı kazak vb. gibi kıyafetlerle kullanmaktan kaçının ?

Vücut Zinciri Kolyeler

Evet yine değişik, sıra dışı olmayı sevenler için bir aksesuar… ? Bu aksesuar sadece kolye olmakla kalmayıp, bele de dolanarak sanki üzerinizdeki kıyafetin bir aksesuarı gibi gözüken kolye çeşididir. Fakat bu aksesuarı düz renk kıyafetleriniz ile kullanmakta fayda var. Hem aksesuar belli olur hem de karmaşık durmaz ?

İncelemeler

İlgili Konular