Ana Sayfa / Tesettür Giyim / Gittigidiyor.Com Tesettür Abiye Elbise Modelleri

Gittigidiyor.Com Tesettür Abiye Elbise Modelleri

Tesettür abiye modelleri, özellikle kapalı bayanlar için tasarlanan modellerdir. Bu abiye modellerinde kollar uzun elbise boyu da yere kadar olmaktadır. Aynı zamanda başörtüsü de elbiseye uygun şekilde tasarlanmaktadır. Elbisedeki desenler başörtüsü ile uyumlu olmaktadır. Bunun dışında önceden uzun elbiseler tercih edilir ve kollar eklenirdi ya da ceket giyilirdi. Aynı zamanda aynı renkte başörtüsü de takılırdı fakat çok fazla güzel görünmeyebilirdi. Bu nedenle tasarlanan bütün halindeki abiyeler oldukça şık olmakta ve parça parça durmamaktadır. Son zamanlarda tasarlanan tesettür abiye elbise modelleri de şıklığıyla dikkat çekmektedir.

Tesettür abiye elbise modelleri, uzun, boydan olmakta ve buna uyumlu olarak da başörtüsü bulunmaktadır. Desenler ve renkler bir bütün halindedir. Son moda desenler ve tasarımlar yazın gelmesi ile vitrinleri süslerken internette satışlar artmaya başlamaktadır. Gittigidiyor.com tesettür abiye elbise modelleri son derece dikkat çekici ve şıktır. Güpür modelli, düz, simli, dantelli, boncuk işlemeli, pullu, kemerli, deri ve benzeri modellerde her şekilde satışa sunulmaktadır. Farklı renkleri de mevcuttur. Siyah, krem, mor, saks mavisi, yeşil, narçiçeği, lacivert ve bej gibi renkleri mevcuttur. Aynı zamanda bindallı satışları mevcuttur. Çeşitli renklerde tesettür bindallı modelleri de bulunmaktadır.

Gittigidiyor.com Tesettür Giyim Modası

Tesettür giyime önem veren bayanlar için kapalı abiye modelleri satışa sunulmaktadır. Gittigidiyor.com tesettür abiye elbise modelleri konusunda yardımcı olmaktadır. Burada istenilen modele kolaylıkla ulaşılabilir. Çeşitli elbise modelleri mevcuttur. Tek renk ve düz desensiz elbiselerin yanı sıra dantelli, işlemeli, boncuklu güpürlü modeller de mevcuttur. Aynı zamanda etek kısmı A şeklinde açılan ya da balık modelleri bulunmaktadır. Farklı renklerde olmasının yanı sıra farklı kumaşlarda da seçenekler mevcuttur.

Hakkında Tesettür Elbisesi

Ayrıca Kontrol Et

kiremit rengi elbise kombinleri

Kiremit Rengi Elbise Kombinleri ve Çeşitleri

Kiremit Rengi Elbise Kombinleri Günümüz dünyasında tesettürlü kadınlar kombinlerini yapmak için sürekli farklı türden elbiseler …