Ana Sayfa / Aksesuar & Hazır Duvak / Gelinler İçin Aksesuar Seçiminin Önemi

Gelinler İçin Aksesuar Seçiminin Önemi

Gelinler İçin Aksesuar Seçimi, Genç bir kızın şüphesiz en özel günü düğünüdür. En güzel göründüğü günün o olmasını ister. Zarif, şık ve mükemmel gözükmek ister. Bunun için gelinlik seçimi oldukça önemlidir. Seçilen gelinliğin en güzel hale gelmesi için mutlaka tamamlayıcı aksesuarlarının en moda ve en zarif ürünler olması gerekmektedir. Gelin aksesuarı denilince akla sadece takılan takılar gelmektedir. Aslında durum sadece takılan bir küpeden ibaret değildir. Modanın kendin gösterdiği ve geliştiği bu dönemde gelinler için birçok alternatif bulunmaktadır. Ayakkabılar, saç aksesuarları, duvaklar ve şapkalar.

Ayakkabı Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Ayakkabı seçiminizi yapmadan önce mutlaka düğün organizasyonu için mekanınızı belirlemelisiniz. Yaz ayını tercih ettiyseniz mutlaka ayakkabınızın önü açık şık bir tasarım olmasına özen göstermelisiniz. Hayır ben kır düğünü istiyorum diyorsanız da ince topuklu ayakkabıları unutun. Kır düğünü zemin açısından sizin için rahat olmayacaktır. Gelinler İçin Aksesuar Seçimi Mutlaka zemine uygun kalın topuklu bir ayakkabı seçmelisiniz.

Duvak Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Gelinliği en tamamlayıcı unsur duvaktır. Duvak seçiminizi yaparken mutlaka gelinliğinizle birlikte uyum içerisinde olmasına dikkat etmelisiniz. Farklı kumaştan yapacağınız seçim hoş görünmeyecektir. Eğer gelinliğiniz çok taşlı ve gösterişli ise duvağınızı daha sade seçmelisiniz. Aksi durumda sade bir gelinlik üzerine dikkat çeken duvaklar doğru karar olacaktır.

Gelin Çiçeği Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Beyazlar içerisinde mükemmel göründüğünüz en özel gününüzde sizin kadar özel olması gereken bir diğer detay ise gelin buketinizdir. Bembeyaz bir gelinlik içerisinde mutlaka en moda renklerden tasarlanan bir gelin buketi seçmelisiniz. Çiçeklerle ve hoş kurdelelerle tasarlanan gelin buketiniz, gelinliğinize renk katar ve şıklığınız tamamlar. Yapay çiçek sevmiyorsanız, canlı çiçek satan bir çiçekçiden en güzel renklerde bulunan çiçeklerden kendiniz bile gelin çiçeğinizi oluşturabilirsiniz.

Hakkında Tesettür Elbisesi

Ayrıca Kontrol Et

Gelinlere Kolaylık Hazır Duvak

Gelinlere Kolaylık Hazır Duvak

Hazır Duvak, düğünler Türk kültüründe çok önemli bir yere sahiptir. Gelenekselleşmiş düğün ve kına gecelerinde …