Ana sayfa Tesettür Giyim En Şık Tesettür Genç Giyim Tarzları

En Şık Tesettür Genç Giyim Tarzları

1821
0
En Sik Tesettur Genc Giyim Modelleri etegi firfirli ikili takim
En Sik Tesettur Genc Giyim Modelleri etegi firfirli ikili takim

Genç muhafazakar hanımların tercih ettiği en şık ve popüler genç tesettür giyim ürünlerini sizler için araştırdık…

2018 yılıyla tesettür giyimdeki değişim ve tasarımcıların artmasıyla çok farklı tarzlar gençlerin giyim kuşamdaki farklılıkları da gözler önüne sermektedir.Neredeyse tüm renklerde ve modelde tesettür giyim ürünü bulmak mümkün.Genç kapalı hanımların spor giyim tarzı tercih etmesiyle bu yönde oldukça fazla ürün üretilmiştir.Özellikle rahat hareket etmek isteyen gençleri düşünen tasarımcılar bol kesim modellere daha öncelik verdiği gözükmekte.

En Sik Tesettur Genc Giyim Modelleri 683x1024 - En Şık Tesettür Genç Giyim Tarzları
En Sik Tesettur Genc Giyim Modelleri

En Şık Genç Tesettür Giyim Kombin Trendleri

Kot pantolla bir kombin yapmak istiyorsanız mutlaka tunikle birlikte düşünmelisiniz.Tesettürlü genç hanımlar rahat hareket etmek için kot pantol giymesi mümkün fakat tesettüre uygun olması için spor kesim ve gençlere yönelik detayları olan bir tunik modelle hem yaşınıza uygun bir kombin olmuş olur hemde tesettüre daha yatkın bir giyim tarzı olmuş olur.

Bluz ya da Gömlekle Genç Tesettür Giyim Kombini

 Bluz yada gömlekle bir kombin düşünüyorsanız bu konuda oldukça alternatif olduğunu unutmayın.Etekle yada pantolonla uzun bir gömlek bluzu kombin yapabilirsiniz.Renk olarak klasik sevenler için beyaz gömlek yada bluz altına siyah bir etek yada pantolon uygun olacaktır. Basic seven gençler genellikle bu tarz giyim ürünlerine yönelmektedir.
Zuhre Kombin Modelleri 1 756x1024 - En Şık Tesettür Genç Giyim Tarzları
Zuhre Kombin Modelleri-1

Tek Parça Tesettür Elbise Genç Giyim Kombini

Tek parça elbisede gençlere özgü çizgilerle tasarımcılar tarafından ön plana çıkarılmaktadır.Özellikle üzerinde asimetrik desenlerin yer aldığı tek elbise modelleri oldukça beğenilmektedir.Bu sene özellikle saks mavisi tonları ve bebe mavisi renkleri moda olarak geçmektedir.

2018 Genc Tesettur Giyim Modelleri tuay kemerli bebe mavisi tesettur elbise - En Şık Tesettür Genç Giyim Tarzları
2018 Genc Tesettur Giyim Modelleri-tuay-kemerli-bebe-mavisi-tesettur-elbise

İkili takım olarak da kombin yapmak mümkündür.Takım olarak satılan gömlek etek modelleri hem kombin yapma derdi kalmadan birlikte satılmaktadır.Genelde çift renk olarak satılan takımlar genç kesim olarak da satılmaktadır.

Tesettürlü hanımlar için özel olarak tasarlanan ferace modelleride gençlerin tercih ettiği bir başka giyim tarzı.Özellikle bol kesim üretilen ferace modelleri artık siyah dışında farklı renklerde de üretilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Tesettür Hamile Abiye Elbise Modelleri başlıklı makalemizde en ucuz hamile abiye elbise modelleri, en ucuz hamile giyim ve hamile abiye hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here