Ana Sayfa / Tesettür Giyim / En Şık Ferace Modelleri ve Fiyatları

En Şık Ferace Modelleri ve Fiyatları

Tesettür giyimde son yılların belkide en çok tercih edilen dış giyimi olan en şık ferace modelleri bu senede en özel tasarım modelleriyle hanımların vazgeçilmezi olacak.Ferace modelleri özellikle gençlerde diğer dış giyim ürünlerinde önüne geçmeyi başardı. Pardesünün sonunu getiren feraceler uygun fiyatlarıyla da bu konuda iddialı.

2018 Ferace Modellerinde Moda

Her sene farklı tasarımlarla ön plana çıkmayı başaran bu tarz modeller hanımların beğenerek ve sıkılmadan giydiği ender dış giyim ürünleridir.Tabi artık her geçen gün yeni modellerin çıkmasıyla karar vermekte bir o kadar zor oluyor.Kombin yapma gibi bir derdide ortadan kaldıran feraceler, tesettürlü bayanlarında vücut hatlarını gizleyen yani tesettürün amacına uygun bir dış giyim olmasıyla tercih edilme sebebidir.

2018 en şık ferace modellerinde sizlere en şık 3 ferace modelini özellikle bahsedeceğiz.Bakalım sizde bu modelleri bizim beğendiğimiz kadar beğenecek misiniz ?

En Sik Ferace Modelleri ve Fiyatlari 2
En Sik Ferace Modelleri ve Fiyatlari 2

 

2018 Simli Ferace Modelleri

Giyim tarzını şıklık ve sadelikten yana kullanmak isteyen tesettürlü hanımlar simli ferace modellerini özellikle seveceksiniz.Kumaş olarak da %50 pamuk ve %50 polyester karışımı olan ferace modeli bir çok muhafazakar hanım tarafından da özellikle tercih edilmekte.Fiyat olarak 40-80 TL arasında olan simli ferace modelleri siyah ve mor renkleri bu senenin favori renkleri olarak geçmekte.

En Sik Ferace Modelleri ve Fiyatlari
En Sik Ferace Modelleri ve Fiyatlari

2018 Fermuar Detaylı Ferace Modelleri

Bu tarz ferace modelini tasarımcılar genellikle siyah ve gri renk olarak hanımların beğenisine sunulmuştur. Fiyatlarda diğer ferace modellerine göre daha uygun satılmakta.Esnek kumaş yapısıyla daha rahat hareket etme olanağına sahip olacaksınız.Ve kumaş özelliği sayesinde kırışma derdi olmadan zahmetsizce kullanabileceksiniz. Feracelerin genel özelliği olan rahat ve hareket özgürlüğü gençlerin en büyük tercih sebebidir.

En Sik Ferace Modelleri ve Fiyatlari-12

2018 Yarasa Kollu Ferace Modelleri

Giyim kuşamında konfor arayan tesettürlü hanımların özellikle tercih ettiği bir model olmayı başarmıştır.Sıkılmadan giyineceğiniz bir model olan yara kollu feraceler polyester kumaşı sayesinde diğer modeller gibi kırışmayan bir yapıya sahip.

En Sik Ferace Modelleri ve Fiyatlari (2)
En Sik Ferace Modelleri ve Fiyatlari (2)

 

 

 

Hakkında Tesettür Elbisesi

Ayrıca Kontrol Et

kiremit rengi elbise kombinleri

Kiremit Rengi Elbise Kombinleri ve Çeşitleri

Kiremit Rengi Elbise Kombinleri Günümüz dünyasında tesettürlü kadınlar kombinlerini yapmak için sürekli farklı türden elbiseler …