Ana sayfa Tesettür Modelleri 2019 İlkbahar-Yaz Tesettür Trençkot Modelleri

2019 İlkbahar-Yaz Tesettür Trençkot Modelleri

875
0
t3
t3

Uzun bir süreden sonra herkese merhaba 🤗 Bugünkü konumuz mevsim geçişlerinin büyük kurtarıcısı trençkotlar. Kaban giyseniz bir türlü, ince giyinseniz bir türlü olan bu havalarda trençkotlar, biz tesettürlü kadınlar için gerçekten kullanışlı ve güzel parçalar. Kimi zaman natürel renkler kimi zaman ekose desenler kimi zamansa değişik renk ve tarzdaki trençkotlar tesettürlü kadınların en büyük tercihi ve dolapların vazgeçilmezleri arasında. 😊

Biz de sizler için en çok kullanılan ve tercih edilen trençkot marka ve çeşitlerini bir araya topladık…

Natürel Renk Tonlarında Trençkot Modelleri

Ekru, bej, krem ve ekru tonlarındaki trençkot modelleri her sezon olduğu gibi bu sezonda tarz konusunda zirvede. Hem klasik hem spor tarzda kombinlenebilen bu parçalardan bir tane olsun, her tesettürlü kadının dolabında olması gerektiğini düşünüyorum. Bu tür parçalar için butik giyim olarak aşağıda da görebileceğiniz gibi Suud Collection, Vesna Design ve Kevsersarıoğlu‘nun trençkotlarına göz atabilirsiniz.

t1 - 2019 İlkbahar-Yaz Tesettür Trençkot Modelleri
t2 - 2019 İlkbahar-Yaz Tesettür Trençkot Modelleri
t3 683x1024 - 2019 İlkbahar-Yaz Tesettür Trençkot Modelleri

Ekose Desen Trençkotlar Modelleri

Dünya markalarına bile dahil olan ekose desen trençkotların gücü günden güne artmakta. Ulaşılabilir markalar için bizim gözümüze çarpan Lc Waikiki ve Koton‘un ekose detaylı trençkotları oldu.

t6 1 - 2019 İlkbahar-Yaz Tesettür Trençkot Modelleri
t4 1 - 2019 İlkbahar-Yaz Tesettür Trençkot Modelleri

Pastel Renk Tonlarında Trençkot Modelleri

Dolapların önemli parçası olan trençkotlar genellikle kahve tonlarıyla joker parça olsa da birbirinden güzel tonlarıyla bazı trençkotlar da gönülleri fethedebiliyor. Bu tür renkte trençkot modelleri için Vesna Design‘in modellerine bakabilirsiniz.

t5 812x1024 - 2019 İlkbahar-Yaz Tesettür Trençkot Modelleri

Yazın En Fazla Tercih Edilecek Olan Beyaz Trençkotlar

Bu bahar ve yaz mevsiminde beyaz ve ötesi kombinlere hazırlıklı olun. Bu hazırlıkta size en çok yardımı dokunacak parça ise beyaz trençkot olacaktır. Biz örnek olarak Mango‘nun beyaz trençkotunu seçtik.

t7 - 2019 İlkbahar-Yaz Tesettür Trençkot Modelleri

Fırfır Detaylı Trençkot Modelleri

2019 Bahar tesettür giyimin en romantik parçalarından biri de bu fırfır detaylı trençkotlar olacak! Klasik tarzı sevenler bu tür modellere bakabilir. Bu tür modellere Kayra‘nın yeni sezon trençkotlarında rastlıyoruz.

t8 - 2019 İlkbahar-Yaz Tesettür Trençkot Modelleri

Süet ve Keten Dokulu Trençkotlar

Geçen sene birçok tesettürlü kadının tercih ettiği dokulu trençkotlar bu sene de aynen devam etmekte. Özellikle süet dokulu trençkotlar hem kullanışlı hem de şık görünen parçalar arasında. Örnek için Koton‘da bulunan süet dokulu trençkotlara, keten dokulu trençkotlar için ise Suud Collection‘a göz atabilirsiniz.

t9 759x1024 - 2019 İlkbahar-Yaz Tesettür Trençkot Modelleri
t10 - 2019 İlkbahar-Yaz Tesettür Trençkot Modelleri

Pelerin Trençkot Modelleri

İlkbaharın serin havasından kurtaracak en havalı parça pelerinler, şimdilerde iş başında. Bu güzel ve cool parçaya da e- Tesettür markasında rastlıyoruz.

t11 671x1024 - 2019 İlkbahar-Yaz Tesettür Trençkot Modelleri

Senenin Tarz Rengi Mercan Trendiyle Trençkot

2019 ilkbahar-yaz sezonunda mercan renginin popülerliği tabiki trençkotlara da yansıdı. Kadriye Baştürk markasına ait mercan trençkot ise gerçekten bu tarzı ortaya koyan modellerden bir tanesi.

t12 - 2019 İlkbahar-Yaz Tesettür Trençkot Modelleri

Bir önceki yazımız olan Şal Bağlama Teknikleri başlıklı makalemizde 2019 Şal Bağlama Teknikleri, Şal Bağlama modelleri ve Şal Bağlama Teknikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here