Ana Sayfa / Tesettür Modelleri / 2019 İlkbahar-Yaz Tesettür Trençkot Modelleri

2019 İlkbahar-Yaz Tesettür Trençkot Modelleri

Uzun bir süreden sonra herkese merhaba ? Bugünkü konumuz mevsim geçişlerinin büyük kurtarıcısı trençkotlar. Kaban giyseniz bir türlü, ince giyinseniz bir türlü olan bu havalarda trençkotlar, biz tesettürlü kadınlar için gerçekten kullanışlı ve güzel parçalar. Kimi zaman natürel renkler kimi zaman ekose desenler kimi zamansa değişik renk ve tarzdaki trençkotlar tesettürlü kadınların en büyük tercihi ve dolapların vazgeçilmezleri arasında. ?

Biz de sizler için en çok kullanılan ve tercih edilen trençkot marka ve çeşitlerini bir araya topladık…

Natürel Renk Tonlarında Trençkot Modelleri

Ekru, bej, krem ve ekru tonlarındaki trençkot modelleri her sezon olduğu gibi bu sezonda tarz konusunda zirvede. Hem klasik hem spor tarzda kombinlenebilen bu parçalardan bir tane olsun, her tesettürlü kadının dolabında olması gerektiğini düşünüyorum. Bu tür parçalar için butik giyim olarak aşağıda da görebileceğiniz gibi Suud Collection, Vesna Design ve Kevsersarıoğlu‘nun trençkotlarına göz atabilirsiniz.

Ekose Desen Trençkotlar Modelleri

Dünya markalarına bile dahil olan ekose desen trençkotların gücü günden güne artmakta. Ulaşılabilir markalar için bizim gözümüze çarpan Lc Waikiki ve Koton‘un ekose detaylı trençkotları oldu.

Pastel Renk Tonlarında Trençkot Modelleri

Dolapların önemli parçası olan trençkotlar genellikle kahve tonlarıyla joker parça olsa da birbirinden güzel tonlarıyla bazı trençkotlar da gönülleri fethedebiliyor. Bu tür renkte trençkot modelleri için Vesna Design‘in modellerine bakabilirsiniz.

Yazın En Fazla Tercih Edilecek Olan Beyaz Trençkotlar

Bu bahar ve yaz mevsiminde beyaz ve ötesi kombinlere hazırlıklı olun. Bu hazırlıkta size en çok yardımı dokunacak parça ise beyaz trençkot olacaktır. Biz örnek olarak Mango‘nun beyaz trençkotunu seçtik.

Fırfır Detaylı Trençkot Modelleri

2019 Bahar tesettür giyimin en romantik parçalarından biri de bu fırfır detaylı trençkotlar olacak! Klasik tarzı sevenler bu tür modellere bakabilir. Bu tür modellere Kayra‘nın yeni sezon trençkotlarında rastlıyoruz.

Süet ve Keten Dokulu Trençkotlar

Geçen sene birçok tesettürlü kadının tercih ettiği dokulu trençkotlar bu sene de aynen devam etmekte. Özellikle süet dokulu trençkotlar hem kullanışlı hem de şık görünen parçalar arasında. Örnek için Koton‘da bulunan süet dokulu trençkotlara, keten dokulu trençkotlar için ise Suud Collection‘a göz atabilirsiniz.

Pelerin Trençkot Modelleri

İlkbaharın serin havasından kurtaracak en havalı parça pelerinler, şimdilerde iş başında. Bu güzel ve cool parçaya da e- Tesettür markasında rastlıyoruz.

Senenin Tarz Rengi Mercan Trendiyle Trençkot

2019 ilkbahar-yaz sezonunda mercan renginin popülerliği tabiki trençkotlara da yansıdı. Kadriye Baştürk markasına ait mercan trençkot ise gerçekten bu tarzı ortaya koyan modellerden bir tanesi.

Hakkında Tesettür Elbisesi

Ayrıca Kontrol Et

tesettur balik elbise modeli

Tesettürde Balık Elbise Modeli ve Önerileri

Balık elbise olarak adlandırılan elbise modeli, kesiminden kaynaklı olarak bu ismi almıştır. Elbiseler, kadınların en …