Ana Sayfa / Tesettür Giyim / 2018 Zühre Pardesü Modası

2018 Zühre Pardesü Modası

Tesettürlü bayanların ilk tercihi olan pardesü bu senede yeniden en çok tercih edilen model olarak raflarını aldı.Genç bayanlarda feraceye bir eksen kayması yaşansa da 2018 Zühre Pardesü Modelleri yinede üreticisi tarafından tesettür modasının bir parçası yapılmıştır.

Zuhre Pardesu Modelleri-16
Zuhre Pardesu Modelleri-16

Bu sene özellikle Zühre sayesinde pardesüye zarafet katan modeller çok beğenildi.Özellikle baskı detaylı pardesü modelleri gençlerinde tercihi olmuş durumda.Pardesü kullananların en büyük sorunu istediği boyda olmaması.Gençler kısa sevsede birçok tesettürlü bayan bileklere kadar inmesini tercih ediyor.Zühre ise bu durumda Zühreboy adı altında pardesüler üreterek bu sorunu ortadan kaldırmayı başardı.

Kış aylarında kapşonlu modelleri tercih eden hanımlar yaz aylarında ise kapşonsuz ince kumaşdan üretilenn pardesüleri tercih edilmekte.Yaz renklerine uygun çıkarılan modeller gençlerinde tercih edilme olasılığını artırıyor.Haki ve Kahve renkleri pardesüde çok tercih edilsede mürdüm , mor hatta saks renkleri hanımların beğenisine sunuldu.Tabi renk konusunda kombin yapacağınız ürünlerle uyumuda çok önemlidir.Dahada ileri gidersek ten renginize uygun rengi bulmakda bir başka etmen.Koyu tenli hanımlarda açık renkler,açık tenli hanımlarda ise koyu renkler size yakışacaktır.Özellikle kombinciler için Zühre eşarp , çanta ve kombin gündelik kıyafette üretmektedir.

Zuhre Kombin Modelleri-6
Zuhre Kombin Modelleri-6

Zühre çanta modellerinde de başarıyı yakalayan tesettür firması birçok bayanında ilgisini çekmeyi başardı.Pardesüyle kombin yapmak isteyen bayanları düşünen zühre, ürettiği ürünlerin renkleriylede uyumlu ve şık çantalar üretmiştir.Çantada kapak detaylarıyla değişiklik yapmayı planlayan zühre, gold renkli kapak modelleriyle de çok şık gözükmektedir.

Zuhre Kombin Modelleri-2
Zuhre Kombin Modelleri-2

Zühre eşarp modellerinde de gençlerin tercih ettiği geometrik desenli motiflerde başarıyla müşterilerinin beğenisine sunmuştur. Pardesüyle uyum içerisinde üretilen eşarp modelleri , kumaş kalitesiylede en iyiler arasında yer almıştır.

Zuhre Pardesu Modelleri-13
Zuhre Pardesu Modelleri-13

Fiyat olarak hanımlara yüksek gelsede unutmayınki tek seferlik değil uzun yıllar kullanmak için pardesü alıyorsunuz.Kalitesiz kumaşlarda daha uygun fiyata bulsanız da özellikle güneşli havalarda ağarma gibi sorunları beraberinde getirecektir.

Hakkında Tesettür Elbisesi

Ayrıca Kontrol Et

kiremit rengi elbise kombinleri

Kiremit Rengi Elbise Kombinleri ve Çeşitleri

Kiremit Rengi Elbise Kombinleri Günümüz dünyasında tesettürlü kadınlar kombinlerini yapmak için sürekli farklı türden elbiseler …