Ana Sayfa / Nişanlık / 2018 Tesettür Zümrüt Yeşili Abiye Elbise ve Nişanlık Modelleri

2018 Tesettür Zümrüt Yeşili Abiye Elbise ve Nişanlık Modelleri

İşlemeli ve sade tasarım seçenekleriyle dikkat çeken 2018 Tesettürlü Zümrüt Yeşili Abiye Elbise ve Nişanlık Modelleri tesettürde şıklığı arayanların tercihi olacak. Payetli zümrüt nişanlık modelinde esnek yapılı ve kırışmaya dayanıklı kumaşlar ilgi çekmektedir. Kumaş ağırlık yapmamakta ve uzun süreli kullanıma uygun tasarlanıp üretilmektedir. Zümrüt yeşilin yanı sıra krem, saks mavi, kırmızı ve siyah payetli nişanlıklar da harika görünüm arz etmektedir. Dantelli zümrüt nişanlıklarda ise dikkati çeken husus, elbette dantel detaylardır. Pelerinli zümrüt nişanlıklar, drop baskılı zümrüt nişanlıklar, zincir detaylılar ilgi çekmektedir.

Zumrut Tafta Nisanlik 1024x1024 - 2018 Tesettür Zümrüt Yeşili Abiye Elbise ve Nişanlık Modelleri
Zümrüt Tafta 2018 Nişanlık

Zümrüt Nişanlıklar ve Kombinler

Altın sarısı 2018 tesettürlü zümrüt yeşili abiye elbise modelleri ile uyumu bakımından dikkat çekmektedir. Dantel detaylarla zümrüt nişanlıklar zenginleştirilirken yine zümrüt yeşili bir şal harika bir tercih olacaktır. Düz ve tek renk olması minimal bir nişanlık için doğru bir seçimdir. Zümrüt yeşilinin bir diğer tamamlayıcı rengi bordodur. Zümrüt nişanlığın büst kısmındaki dantel detaylarda da tercih edilen bordo renk, yine bordo bir şal ile uyumda zirveyi yakalatacaktır. Balık zümrüt nişanlıklarda bordo kombin iyi bir seçimdir. Şifon zümrüt nişanlık modellerini de unutmamalıdır.

Zumrut Sifon Tesettur Nisanlik 1024x1024 - 2018 Tesettür Zümrüt Yeşili Abiye Elbise ve Nişanlık Modelleri
Zümrüt Şifon Tesettür Nişanlık Modeli

Nişanlıklarda Tercih Meselesi

Nişanlıklarda renk, tasarım ve motifler kadar kullanım rahatlığı da dikkat edilmesi gereken bir unsurdur. Bu bakımdan 2018 tesettürlü zümrüt nişanlık modelleri bakılırken, şıklıkla birlikte kıyafetin içinde kendini iyi hissetmek de önem taşır. Kabarık nişanlık tercihinde bulunanlar zümrüt yeşili “tarlatan” modelleri seçim yapabilirler. Abiye modelleri de zümrüt nişanlık seçiminde doğru bir yol göstericidir. Sadece nişanlık aramak üzere alışverişe çıkmak, içinden çıkılmaz bir seçim karmaşası yaşatabilir. Bu yüzden göze kestirilen bir abiye alınarak rahatlıkla nişanlık yapılabilir. Bu yöntem de nişanlık modeli seçiminde bir alternatif yöntemdir.

 

Zumrut Kadife Tesettur Nisanlik - 2018 Tesettür Zümrüt Yeşili Abiye Elbise ve Nişanlık Modelleri
Zümrüt Kadife Tesettür Nişanlık Modeli

Bir önceki yazımız olan 2018 Tesettür Nişan Başı Tasarım Modelleri başlıklı makalemizde 2018 tesettür nişan başı modelleri, 2018 Tesettür Nişan Başı Tasarım Modelleri ve nişan başı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

hakkında Tesettür Elbisesi

Ayrıca Kontrol Et

En Güzel Tesettur Nisanlik Modelleri Setri Nur e1525953454556

En Güzel Tesettür Nişanlık Modelleri

3.0 02 Günümüzde pek çok kadın spor kıyafet tercih ederken bazıları dini inançları gereği tesettür …