Perşembe , Ağustos 18 2022
Ana Sayfa / Tesettür Giyim / 2018 Tesettür Pileli Abiye Elbise Modelleri

2018 Tesettür Pileli Abiye Elbise Modelleri

Düğünlerin ve nişanların artması ile birlikte dış görünüşüne önem veren kadınlar abiye arayışına girmektedir. Vücut tipine ve kilosuna uygun kıyafetler seçemeyen kadınlar çok daha farklı ürünlere yönelmektedir. Son dönemlerde ise kiloları örten ve daha zarif bir görünüme sahip olmaya da aracı olan pileli abiyeler tercih edilmektedir. 2018 pileli abiye elbise modelleri arasında renk seçenekleri de oldukça fazladır. Hem esmer, hem sarışın hem de buğday tenli kadınlara yönelik renk seçenekleri sayesinde kadınlar vücutlarına uygun olan ürünleri de tercih edebilmektedir. Pileli abiye elbise modelleri ise aşağıda yer almaktadır.

Ekru Pileli Abiye Elbise Modelleri

2018 pileli abiye elbise modelleri arasında en çok tercih edilenler ekru rengidir. Özellikle yaz aylarında gerçekleştirilen düğünlerin ve nişanların yanı sıra mezuniyet balolarında da bu tür elbiseler sıklıkla tercih edilmektedir. Pileli olan modeller kiloları saklarken, ekru rengi de yine kadınlara doğal bir görünüm kazandırmaktadır. Bu nedenle de kadınlar açık renkleri tercih etmektedir. Özellikle nedimeler bu tür ürünleri daha çok tercih etmektedir.

2018 Tesettur Pileli Abiye Elbise Modelleri--desenli-pileli-ekru
2018 Tesettur Pileli Abiye Elbise Modelleri-desenli-pileli-ekru

Pudra Pileli Abiye Elbise Modelleri

2018 pileli abiye elbise modelleri arasında sıklıkla tercih edilen renklerden biri de pudra pembesidir. Her tene ve vücuda uyum sağlayan bu rengin uzun ve kısa modelleri de abiye modeller arasında yoğun ilgi görmektedir. Pullu ya da payetli ürünlerin yanı sıra yere kadar uzanan modeller de yine uzun ve zarif görünmeye yardımcı olmaktadır.

2018 Tesettur Pileli Abiye Elbise Modelleri-pileli-pudra
2018 Tesettur Pileli Abiye Elbise Modelleri-pileli-pudra

Sadelikten hoşlanan ve topuklu ayakkabı ile elbisesinin uyum sağlamasını isteyen kadınlara yönelik bu ürünler, aynı zamanda tesettür giyimde de tercih edilmektedir. Kullanıcılar uyumlu bir ayakkabı ve eşarp ile bu modellerin kombinini de çok kısa sürede gerçekleştirebilmektedir.

Hakkında Tesettür Elbisesi

Ayrıca Kontrol Et

kiremit rengi elbise kombinleri

Kiremit Rengi Elbise Kombinleri ve Çeşitleri

Kiremit Rengi Elbise Kombinleri Günümüz dünyasında tesettürlü kadınlar kombinlerini yapmak için sürekli farklı türden elbiseler …