Ana Sayfa / Nişanlık / Tesettür Nişan Başı Tasarım Modelleri

Tesettür Nişan Başı Tasarım Modelleri

Tesettür Nişan Başı Tasarım Modelleri gelin adayları için bu yıl şıklığına şıklık katacak birçok nişan baş modeli bulunuyor. Bu model tasarımlar ile gelin adayları nişanlarında gecenin yıldızı olmayı başaracak ve tüm güzelliği ile hayallerini yaşayacaktır. Bu yıl için tasarlanmış olan nişan başı tasarım modellerinin çoğunda özellikle drapeli ve yük sek taç aksesuarlı modeller ön plana çıksa da birbirinden şık tasarımlar olduğunu da dile getirmek isteriz.

Nişan İçin Yaptırılabilinecek Baş Modelleri

Bu sene geçen sene gibi sade ve şıklık yine nişan ve düğünü olacak gelin adayları için önemli bir tavsiye olarak belirlenmiştir. Hem sade hem de şık olarak gözleri doldurmayı başaracak olan gelin adayları için çokça kullanılan duvak altı nişan topuzlarında hacimli topuz modelleri bulunuyor. Bu topuz modeli ensede kabarık ve yoğun bir topuz olarak tasarlanmış bir modeldir. Ayrıca yine gelin adaylarının bu sene sıkça kullanacağı tesettür nişan baş modelleri arasında soft bir görüntü sağlamak için porselen makyajla çok sade doğal bir görünüme sahip olabilirsiniz. Bu tarz baş modeli  kır veya açık alanda da yapılacak olan nişan konseptleri için uygun olduğu bilinmelidir.

Sade Ve Şık Bir Nişan İçin

Eğer ki nişan için konsept olarak evde aile arasında yada sadece birkaç yakın çevre arasında düşündüyseniz o zaman hem sade hem de şık bir görüntü sizin için oldukça avantajlı olacaktır. Bunun için tabi ki kullanacağınız elbise de önemli olacak fakat özellikle bu sene, abiyenizin rengine ve danteline uygun hazır baş duvaklarıyla çok şık ve kolayca hazırlanabilirsiniz. Ön kısmı dantelli arka kısmı topuzlu modeller ile drapeli motifler özellikle bu sene çok sık kullanılmaktadır.

Hakkında Tesettür Elbisesi

Ayrıca Kontrol Et

2018 Tafta Tesettur Nisanlik Modelleri 1 e1527347629202

2018 Tafta Tesettür Nişanlık Modelleri

Yaz mevsiminin gelmesi ile nişanlar, düğünler artmaya başlamaktadır. Bu nedenle, bayanlar özellikle bu zamanlarda son …