Ana Sayfa / Gelinlik & Kaftan / 2018 Tesettür Kaburga Gelinlik Modelleri

2018 Tesettür Kaburga Gelinlik Modelleri

Kaburga gelinlik modelleri özel tasarım gelinlik modellerindendir. Bu gelinlik modelleri 2018 yılında öne çıkmaktadır. Her genç kızın hayalini süsleyen gelinlikler, çeşitli modellerde üretilebilmektedir. Beyazlar içerisinde her genç düğünün ve gelinliğinin mükemmel olmasını ister. Gelinliğinin içerisinde en güzel haliyle gözükmeyi ve herkesin beğenisini almayı ister. Bunun için her zevke uygun olarak gelinlik modelleri tasarlanmaktadır. Geçmiş zamanlarda gelinlikte çok fazla model yoktu ama son zamanlarda gelinlik modelleri gitgide artmıştır. Teknolojinin gelişmesi ile de bazı kumaşların üretilmesi gelinlik tasarımlarının değişip gelişmesine yol açmıştır. Çok fazla gelinlik modelinin olması nedeniyle gelinlerin kafası karışsa da her tarza uygun modeller üretilmesi nedeniyle de kolaylık sağlanmış olmakta.

2018 Tesettur Kaburga Gelinlik Modelleri 1
2018 Tesettur Kaburga Gelinlik Modelleri 1

Son zamanlarda dikkat çeken gelinlikler arasında tesettür kaburga model gelinlikler yer almaktadır. Bu modeller daha ihtişamı ve abartıyı seven bayanlar için üretilmiştir. Modelin üst kısmı bele kadar tamamen oturmaktadır. Belden aşağıda ise tarlatan yelpaze şeklinde açılmaktadır. Bu tarz gelinlik modellerinde straplez, ince askı, karpuz kol veya dağınık yaka modelleri tercih edilebilmektedir. Bu modeller, tesettür gelinlik modellerinde de tercih edilmektedir. 2018 tesettür kaburga gelinlik modelleri dikkatleri çekiyor. Özel işlemeleri ile her gelinin dikkatini çekmekte.

2018 Tesettur Kaburga Gelinlik Modelleri 3
2018 Tesettur Kaburga Gelinlik Modelleri 3

Kaburga Gelinlik Modelleri

Kaburga gelinlik modellerinin diğer gelinliklerden farkı içerisindeki tarlatan seçimidir. Bu tarlatanda sanki bir deniz dalgasıymış görüntüsü bulunmaktadır. İnişli çıkışlı bir modeldir. Bu sayede gelinliğin etek kısmını da kat kat olmaktadır. Bu modellerde kumaş seçimi de geniştir. Fransız güpürü, şifon, tül, dantel ve taş işlemeli kumaşlar kullanılabilir. Aynı şekilde kumaş rengi seçimi de serbesttir. Beyaz, fildişi, krem, kırık beyaz renklerinde tercih edilebilir. 2018 tesettür kaburga gelinlik modelleri kapalı bayanların beğenisine sunulmaktadır.

2018 Tesettur Kaburga Gelinlik Modelleri 2
2018 Tesettur Kaburga Gelinlik Modelleri 2

Hakkında Tesettür Elbisesi

Ayrıca Kontrol Et

En Çok Tarz Olmuş Tesettür Gelinlik Modelleri 14

En Çok Tarz Olan Tesettür Gelinlik Modelleri

Genellikle seçim yapmada çok sıkıntı veren, görülen her yeni gelinlikte iyice kafa karıştıran bir konu …