Ana Sayfa / Gelinlik & Kaftan / 2018 Tesettür Gelinlikleri

2018 Tesettür Gelinlikleri

2018 yılıyla birlikte şubat ayında İzmir’de düzenlenen İzmir Gelinlik Fuarında , 2018 tesettür gelinlik modelleri görücüye çıkmıştı.Artık mağazalarda sergilenen gelinlikler,gelinlerin istekleri doğrultusunda oldukça dikkat çekici ve kesinlikle şık ve sade görünümüne sahiptir.

2018 tesettür gelinlik modellerinde en dikkat çekici özellik ise bu sene  üzerinde durulan saçaklı modeller…Hakim yaka modellerde çok özel görünüme sahip saçaklı modeller adeta büyüleyici bir etkiye sahip.Saçaklı modellerde dikkat edilmesi gereken konu ise saçakların yapıştırma değil dikiş olmasına dikkat etmek….

2018 Tesettür Gelinlikleri 3 - 2018 Tesettür Gelinlikleri

2018 Tesettür Hakim Yaka Gelinlikleri

 Hakim yaka gelinlikler tesettürlü görünüme önem verenlerin olmazsa olmasına rağmen eğer yaka kısmı çok dar yapılırsa düğün anında sizin başınızı ağrıtabilir.Yaz günlerinde yapılan düğünlerde çok sıcak bir ortamda hem sizi bunaltabilir hemde boğazınızı tahriş edebilir.Bu yüzden bu detaya özellikle dikkat etmeniz yada yuvarlak yaka alıp eşarp ile açık kısımları kapatabilirsiniz.

2018 Tesettur Gelinlikleri Saten - 2018 Tesettür Gelinlikleri

2018 Tesettür Saten Gelinlik Modası

Bir diğer ayrıntı ise 2018 tesettür gelinlik modellerinde saten (dupont) etekli gelinlikler…Adeta kip bir görünüşe sahip satenli gelinlikler çok şık ve sade görünümlü sevenlerin favorisi olmayı başarmış gözükmekte. Öyle ki tül gelinlik tarzının önüne geçmişe benziyor. Saten gelinliklerde A kesim , balık ve özellikle prenses modelde çok özel ve şık bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Üzerine kullanılan dantelde gelinliği şık göstermesini sağlayan önemli bir etmen.2018 tesettür gelinliklerinde kullanılan boncuk işlemeli ve nakış işlemeler gelinlikleri bir önceki senelere göre daha gösterişli ve büyüleyici bir görüntüye sahip olmasını sağlamıştır.Yaka bölümüne kullanılan fırfırlı aksesuarlar alışılmışın dışına çıkmak isteyen gelinlerin gözdesi olacağı benziyor.

2018 tesettür gelinliklerinde özellikle göreceğiniz bir diğer detay ise nakışlı kenar suları.Eteklerin uç bölümlerinde bulunan kenar suları , nakışlı ve boncuk işlemeli olması bedendeki dantelle uyumu kesinlikle tercih edilecek bir diğer unsur gibi gözükmekte.Kenar sularında ve bedendeki dantelde Osmanlı motiflerini 2018 tesettür gelinleri mutlaka göreceğe benziyor…

2018 Tesettur Gelinlikleri Nakkisli - 2018 Tesettür Gelinlikleri

2018 Tesettür Gelinlikleri 1 - 2018 Tesettür Gelinlikleri

2018 3 Boyutlu Tesettür Gelinlik Modası

Ve tabiki 3 boyutlu tesettür gelinlikleri.Bu senede geçen sene gibi oldukça fazla göreceğe benziyoruz.3 boyutlu motifler gelinlikleri kesinlikle farklı bir boyuta taşımış gözüküyor.Dantellerin üzerine işlenen çiçek motifleriyle alışılmışın dışına çıkmaktan hoşlananlar için kesinlikle tercih edileceğe benziyor…

2018 Tesettür Gelinlikleri 3 boyutlu - 2018 Tesettür Gelinlikleri 2018 Tesettür Gelinlikleri 2 - 2018 Tesettür Gelinlikleri

Bir önceki yazımız olan 2018 Kaftan ve Bindallı Modelleri başlıklı makalemizde 2018 Tesettürlü Kaftan Modelleri, bindallı ve kaftan modelleri ve kaftan modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

hakkında Tesettür Elbisesi

Ayrıca Kontrol Et

2018 Tesettur Uc Boyutlu Gelinlik Modelleri 4

2018 Tesettür Gelinlik Modellerinde 3 Boyut Devrimi

4.0 02 Günümüzde pek çok kadın gelinlik seçimi konusunda kararsız kalmaktadır. Özellikle muhafazakar giyim seçimi …