₺0,00

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Tesettür Gelinlikleri

2020 yılıyla birlikte şubat ayında İzmir'de düzenlenen İzmir Gelinlik Fuarında , tesettür gelinlik modelleri görücüye çıkmıştı.Artık mağazalarda sergilenen gelinlikler,gelinlerin istekleri doğrultusunda oldukça dikkat çekici ve kesinlikle şık ve sade görünümüne sahiptir.

2020 tesettür gelinlik modellerinde en dikkat çekici özellik ise bu sene  üzerinde durulan saçaklı modeller…Hakim yaka modellerde çok özel görünüme sahip saçaklı modeller adeta büyüleyici bir etkiye sahip.Saçaklı modellerde dikkat edilmesi gereken konu ise saçakların yapıştırma değil dikiş olmasına dikkat etmek….

2020 tesettür gelinlik modelleri
2020 tesettür gelinlik modelleri

2020 Tesettür Hakim Yaka Gelinlikleri

 Hakim yaka gelinlikler tesettürlü görünüme önem verenlerin olmazsa olmasına rağmen eğer yaka kısmı çok dar yapılırsa düğün anında sizin başınızı ağrıtabilir.Yaz günlerinde yapılan düğünlerde çok sıcak bir ortamda hem sizi bunaltabilir hemde boğazınızı tahriş edebilir.Bu yüzden bu detaya özellikle dikkat etmeniz yada yuvarlak yaka alıp eşarp ile açık kısımları kapatabilirsiniz.

2020 tesettür gelinlik modelleri
2020 tesettür gelinlik modelleri

2020 Tesettür Saten Gelinlik Modası

Bir diğer ayrıntı ise 2020 tesettür gelinlik modellerinde saten (dupont) etekli gelinlikler…Adeta kip bir görünüşe sahip satenli gelinlikler çok şık ve sade görünümlü sevenlerin favorisi olmayı başarmış gözükmekte. Öyle ki tül gelinlik tarzının önüne geçmişe benziyor. Saten gelinliklerde A kesim , balık ve özellikle prenses modelde çok özel ve şık bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Üzerine kullanılan dantelde gelinliği şık göstermesini sağlayan önemli bir etmen.2020 tesettür gelinliklerinde kullanılan boncuk işlemeli ve nakış işlemeler gelinlikleri bir önceki senelere göre daha gösterişli ve büyüleyici bir görüntüye sahip olmasını sağlamıştır.Yaka bölümüne kullanılan fırfırlı aksesuarlar alışılmışın dışına çıkmak isteyen gelinlerin gözdesi olacağı benziyor.

2020 tesettür gelinliklerinde özellikle göreceğiniz bir diğer detay ise nakışlı kenar suları.Eteklerin uç bölümlerinde bulunan kenar suları , nakışlı ve boncuk işlemeli olması bedendeki dantelle uyumu kesinlikle tercih edilecek bir diğer unsur gibi gözükmekte.Kenar sularında ve bedendeki dantelde Osmanlı motiflerini 2020tesettür gelinleri mutlaka göreceğe benziyor…

2020 tesettür gelinlik modelleri
2020 tesettür gelinlik modelleri
2020 tesettür gelinlik modelleri
2020 tesettür gelinlik modelleri

2020 3 Boyutlu Tesettür Gelinlik Modası

Ve tabiki 3 boyutlu tesettür gelinlikleri.Bu senede geçen sene gibi oldukça fazla göreceğe benziyoruz.3 boyutlu motifler gelinlikleri kesinlikle farklı bir boyuta taşımış gözüküyor.Dantellerin üzerine işlenen çiçek motifleriyle alışılmışın dışına çıkmaktan hoşlananlar için kesinlikle tercih edileceğe benziyor…

İncelemeler

İlgili Konular