Ana Sayfa / Tesettür Giyim / 2018 Tesettür Elbise Modelleri

2018 Tesettür Elbise Modelleri

2018 yılıyla birlikte tesettürde ciddi anlamda modeller üretilmektedir.Özellikle abiye elbise sektöründe olarak 2018 tesettür elbise yılı olacağa benziyor.Geçmiş yıllarda tesettürlü bayanların tesettürlü model bulmakta oldukça zorlandığını biliyoruz.Genellikle açık modelleri tesettüre dönüştürme yoluna gidilmekteydi.Buda tesettürlü bayanların hayallerindeki modelin dışına çıkmasını sağlamaktaydı.Artık tamamen tesettürlü modeller üretilmekte ve bir çok tesettürlü bayanın beğenisine sunulmaktadır.

2018 Tesettur Elbise Modelleri İkbal
2018 Tesettur Elbise Modelleri İkbal

2018 Tesettür Elbise Modellerinde saçaklı ve saten modeller oldukça popüler olmakta.Gelinliklerden gündelik kıyafetlere kadar birçok modelde tasarımcılar saçak detayını kullandı.Tabi elbise modelinizi ne amaçla kullanacağınızda önemlidir.Eğer özel gününüzde kullanacaksanız daha şık ve gösterişli modeller seçmeniz doğru olacaktı.

2018 Tesettur Elbise Modelleri Sura Mor
2018 Tesettur Elbise Modelleri Sura Mor

Genellikle tesettürlü bayanlar çok sade modeller arıyor özel günlerinde.Ama unutmayın ki sade modelleri davetinize icabet eden misafirlerinizde giyinecek.Hatta pişti olma olasılığınız bile olabilir.Misafirlerinizin cesaret edemeyeceği Tesettür Elbise Modelini tercih etmeniz daha doğru olacaktır.

2018 Tesettur Elbise Modelleri Aysima
2018 Tesettur Elbise Modelleri Aysima

Elbisenizin aksesuar ve ten renginizle uyumuna dikkat edin.Boyunuz damattan kısaysa topuklu platform ayakkabılar tercih etmeniz hem boy farkını dengeler hemde elbisenizi kaldırmanıza daha şık görünmenizi sağlayacaktır.Koyu tenli bayanlarda açık tonlu elbise modelleri her zaman daha şık durmaktadır.Açık tenli bayanlarda ise koyu tonlu renkler elbise modelinizin sizin üzerinizde ihtişamlı durmasını sağlayacaktır.

2018 Tesettur Elbise Modelleri Zumrut Yesili
2018 Tesettur Elbise Modelleri Zumrut Yesili

Elbisenizle kombin olarak çanta kullanabilirsiniz.Ayakkabı, çanta  ve türbanınız piyanonun tuşları gibi uyumlu olmalıdır.Bu demek değilki tüm renkler aynı olmalı.Zıt renkler kullanmanız gerekebilir. Hatta elbisenizin üzerindeki detayların bile renkte önemi var.Sarı işlemeli bir elbiseniz varsa türbanınızı yada çantanızı hatta ayakkabınızı bile gold renginde tercih edebilirsiniz.Tesettürlü elbiselerin tamamı nerdeyse hakim yaka üretilmekte.Buda bayanlar için daha rahat hareket etme olanağı sunuyor.

2018 Tesettur Elbise Modelleri Ekru
2018 Tesettur Elbise Modelleri Ekru

Tesettür giyimde annahar,pınarşems,gamze özkul gibi bilindik tasarımcıların modelleri tamda sizin aradığınız modeller olabilir.Fiyat olarak 250 tl ile 1300 tl arasında değişen abiye modelleri özel gününüzün prensesi olmanızı sağlayacaktır.

Hakkında Tesettür Elbisesi

Ayrıca Kontrol Et

kiremit rengi elbise kombinleri

Kiremit Rengi Elbise Kombinleri ve Çeşitleri

Kiremit Rengi Elbise Kombinleri Günümüz dünyasında tesettürlü kadınlar kombinlerini yapmak için sürekli farklı türden elbiseler …