Ana Sayfa / Tesettür Giyim / 2018 SETRMS Tesettür Abiye Elbise Modelleri

2018 SETRMS Tesettür Abiye Elbise Modelleri

Abiye elbise arayışı içinde olan kadınlar, farklı model seçenekleri ile karşı karşıya kalmakta; ancak hangisini seçeceği konusunda büyük kararsızlık yaşamaktadır. Abiye elbise satın almak isteyen kişilerin ise seçim yapabileceği pek çok alan bulunmaktadır. SETRMS.com da yine bu tarz ürünlerin tercih edilebileceği ürünler arasında yer almaktadır. 2018 SETRMS tesettür abiye elbise modelleri ise aşağıda detaylı bir şekilde yer almaktadır.

SETRMS G.A Elbise Sax

Sax mavisinden yana tercih yapmak isteyen kadınlar için son derece farklı olan bu model, hem uzun hem de kısa boylu kadınlar tarafından tercih edilebilmektedir. Mavi renginin yanı sıra daha pek çok renk seçeneği de bulunan bu model, 2018 SETRMS tesettür abiye elbise modelleri arasında büyük yer tutmaktadır. Her çeşit çanta ve ayakkabı ile uyum sağlayabilen taftadan yapılmış bu model, hem yaz hem de kış aylarında rahatlıkla tercih edilebilmektedir.

2018 SETRMS Tesettur Abiye Elbise Modelleri 5
2018 SETRMS Tesettur Abiye Elbise Modelleri 5

SETRMS G.A Elbise Siyah

2018 SETRMS tesettür abiye elbise modelleri arasında yine ön planda olan modellerden biridir. Tercihini siyahtan yana kullanmak isteyen kadınların çok rağbet gösterdiği bu modelde kumaş yapısı terletmeyen bir dokudan oluşmaktadır. Bu nedenle de pek çok hava şartına uygun olarak da tercih edilebilmektedir. Belli abiye çanta modelleri ya da ayakkabı ve eşarplar ile de uyum içinde olan bu elbise modeli daha çok düğün ve nişan gibi organizasyonlarda tercih edilmektedir.

2018 SETRMS Tesettur Abiye Elbise Modelleri 1
2018 SETRMS Tesettur Abiye Elbise Modelleri 1

SETRM G.A Elbise Pudra

Yine pek çok kadının ilgi odağı olan bu model, özellikle açık tenli kadınlar tarafından çok tercih edilmektedir. Hem zayıf hem de kilolu kadınların seçebileceği ve pek çok ürün ile de kombinleyebileceği ürünler, ayakkabı ve çanta ile de rahatlıkla kullanılabilmektedir.

2018 SETRMS Tesettur Abiye Elbise Modelleri 4
2018 SETRMS Tesettur Abiye Elbise Modelleri 4

Hakkında Tesettür Elbisesi

Ayrıca Kontrol Et

kiremit rengi elbise kombinleri

Kiremit Rengi Elbise Kombinleri ve Çeşitleri

Kiremit Rengi Elbise Kombinleri Günümüz dünyasında tesettürlü kadınlar kombinlerini yapmak için sürekli farklı türden elbiseler …