Ana Sayfa / Tesettür Giyim / 2018 Şal Modelleri

2018 Şal Modelleri

Tesettür giyim tarzının bir vazgeçilmezi olan 2018 tesettürlü şal modelleri ipek, viskon, şifon, keten, paşmina ve penye gibi çeşitli kumaş türleriyle tesettürlü giyim vitrinleri süslemektedir. Farklı desenler ve renklerle şal modelleri kıyafeti tamamlayıcı yani kombin yapma özelliğine sahiptir. Pastel renkler tesettür dünyasında her zaman kendine yer bulmuştur. Zevk sahibi tasarımcıların elinden çıkan tesettürlü şal modelleri açık ve koyu renklerle elbiselerle harika kombinler yapılmasını sağlar. Son dönemde her iki tarafın da kullanılabilen şal modeller dikkat çekmeye başlamıştır.

2018 Sal Modelleri-alvina-puskullu-sal 1
2018 Sal Modelleri-alvina-puskullu-sal 1

Tesettürlü Şalda Tarzın Önemi

Spor, çizgili, sade ve farklı desenlerde şallar 2018 tesettürlü şal modelleri arasında ilgi gören tasarımlardır. İpek şallar her zaman olduğu gibi bu yıl da ilgi çekmeye devam ediyor. İpeğin dokusu ve parlak duruşu tesettür dünyasının bir vazgeçilmezidir. Zengin renk seçeneklerinden kıyafetine ve ten rengine uygun olanı seçmek gerekir. Renkler ve zevkler bu konuda da ön plana çıkan tercih sebepleridir. Kimi daha canlı renkleri ve gösterişliliği kendine yakıştırırken kimileri de siyah şalın verdiği havayı algılamak ister. Kimileri dantel kenarlı şalı seçer.

2018 Sal Modelleri-alvina-hazir-topuzlu-sal-
2018 Sal Modelleri-alvina-hazir-topuzlu-sal-

Tesettürlü Şalda Alternatifler

Tafta şal modelleri de 2018 tesettürlü şal modelleri arasında yer almaktadır. Her yaştan tesettürlü bayanlar tafta şala ilgi göstermiştir. Genel itibariyle tafta şallar düz renkte tasarlanır. Parlaklığı yüksek olan tafta şallar dikkatleri üzerine çekmek için birebirdir. Akşamları bir davet için dışarı çıkıldığında tercih edilen bir şal tarzıdır. Pliseli şallardan da bahsetmek yerinde olacaktır. Krep kumaştan üretilen plise şallar ütüsüz olsa bile kırışıklığını belli etmemektedir. Bu da kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Desenli ve püsküllü şal modelleri ise genç yaştaki tesettürlü bayanlara yakışır ve rahat kombinlenir.

2018 Sal Modelleri-alvina-hazir-topuzlu-sal- (2)
2018 Sal Modelleri-alvina-hazir-topuzlu-sal- (2)

Hakkında Tesettür Elbisesi

Ayrıca Kontrol Et

kiremit rengi elbise kombinleri

Kiremit Rengi Elbise Kombinleri ve Çeşitleri

Kiremit Rengi Elbise Kombinleri Günümüz dünyasında tesettürlü kadınlar kombinlerini yapmak için sürekli farklı türden elbiseler …