Ana Sayfa / Tesettür Giyim / 2018 Pınar Şems Abiye Modelleri

2018 Pınar Şems Abiye Modelleri

Tesettür dünyasında kendinden söz ettiren markalardan olan Pınar Şems birbirinden şık ve zarif tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekmek isteyenlerin tercihi olmaktadır. Göz kamaştıran ve farklılık katan 2018 Pınar Şems abiye modelleri kaliteli işçiliği boncuk işlemelerle gözler önüne seriyor. Abiyeler nişan merasimleri, kına geceleri gibi gün ve gecelerde şıklığın ve zarafetin yanında rahatlık vaat ediyor. Renk skalası oldukça zengin olan bu yılın Pınar Şems modelleri tarzını kıyafetine yansıtmak isteyen herkese bol seçenek sunuyor. Altın renkli detaylar ön planda yer almaktadır.

Kırmızının Asaleti ve Zarafeti

Renkli detaylarla asil renklerin muhteşem bir kompozisyon sağladığı 2018 Pınar Şems abiye modelleri ceket ya da kabanda ışıltılı boncuk ve pulları ön plana çıkarıyor. Bilindiği gibi kırmızı renk iç ısıtmakta ve ışıltılı bir görünüm arz etmektedir. Pınar Şems, kumaş kalitesine de tasarım kadar önem veren firmalardan birisi olarak kumaş trendlerini de yakından takip ediyor. Kadifenin bu anlamda yükselişte olduğu da bilinen bir gerçektir. Çantalardan ayakkabılara ve giysilere kadar pek çok aksesuarda kadifeyi sık görüleceğe benziyor.

Detayların Tercihe Etkisi

Kadifedeki asalet ve küçük ışıltılar saçan detaylar sadelikten yana tercihini kullananlara yönelik olarak 2018 Pınar Şems abiye modelleri arasında kendisine yer bulmuştur. Asil bir görünüm arz eden tasarımlar farklı görünüm yansıtıldığını hissettirmektedir. Deneyimli ve becerikli ustaların ve tasarımcıların elinden çıkan haki, pembe, krem, bordo, eflatun gibi renkler, kullanılan eşarp ya da şalla harika bir görünüm sağlıyor. Bu bakımdan düz ve taş işlemeli şal ve eşarplar dikkat çekmektedir. Balık kesim kimilerine göre tarz haline gelmişken, kimileri de A kesim ve prenses kesim Pınar Şems tasarımlarını seçmektedir.

 

 

Hakkında Tesettür Elbisesi

Ayrıca Kontrol Et

kiremit rengi elbise kombinleri

Kiremit Rengi Elbise Kombinleri ve Çeşitleri

Kiremit Rengi Elbise Kombinleri Günümüz dünyasında tesettürlü kadınlar kombinlerini yapmak için sürekli farklı türden elbiseler …