Ana Sayfa / Gelinlik & Kaftan / 2018 Kuyruklu Tesettür Gelinlik Modelleri

2018 Kuyruklu Tesettür Gelinlik Modelleri

Tesettür giyim hem Türkiye’de hem de dünyada tercih edilmektedir. Özellikle uzun yıllardan beri bu alan üzerine üretim gerçekleştiren pek çok firma da bulunmaktadır. Özellikle internet üzerinden satış gerçekleştiren tesettür markaları da rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Günlük hayatta tesettür giyim tercih eden kadınlar, gelinlik modellerini de tesettür kategorisinden seçmektedir.2018 en güzel kuyruklu tesettür gelinlik modellerinin ise çeşitliliği oldukça fazladır. Taftadan satene, tülden jarseye pek çok model, kolay bir şekilde temin edilebilmektedir. En çok dikkat çeken ve muhafazakar giyimi tercih eden kadınların tercih ettiği gelinlik modelleri ise aşağıda yer almaktadır.

Kabarık Tüllü Kuyruklu Tesettür Gelinlik Modelleri

Son dönemlerde bu tür modeller yoğun ilgi ile karşılanmaktadır. 2018 en güzel kuyruklu tesettür gelinlikler arasında üst sıralarda yer alan bu modeller, her vücut tipi ile de uyum sağlayabilmektedir. Etekleri kabarık tamamı işlemeli tül olan modellerin yanı sıra güpür ile süslenmiş olan modeller de yine tercihler arasında yer almaktadır. Gelinliğin etekleri ile aynı şekilde işlenmiş duvaklar da gelinlikler ile uyum sağlamaktadır.

Balık Etek Kuyruklu Tesettür Gelinlik Modelleri

2018 en güzel kuyruklu tesettür gelinlikler arasında yine ön planda olan modeller arasında yer almaktadır. Dar kesim olan bu modellerde aynı zamanda farklı kumaşlar da kullanılmaktadır. Uzun etekli olan bu model, kırık beyaz ya da kar beyazı olarak da üretilmekte ve hanımlar tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir. Bu modellere uygun pek çok eşarp modeli de yine seçenekler arasında yer almaktadır.

Çan Etek Kuyruklu Tesettür Gelinlik Modelleri

Sıklıkla tercih edilen tesettür gelinlik modelleri arasında çan etek de ön planda yer almaktadır. Özellikle işlemeli olan bu modeller, sade bir gelinlik düşüncesinde olan kadınlar için ideal seçimler arasında yer almaktadır.

Hakkında Tesettür Elbisesi

Ayrıca Kontrol Et

En Çok Tarz Olmuş Tesettür Gelinlik Modelleri 14

En Çok Tarz Olan Tesettür Gelinlik Modelleri

Genellikle seçim yapmada çok sıkıntı veren, görülen her yeni gelinlikte iyice kafa karıştıran bir konu …