Ana Sayfa / Tesettür Giyim / 2018 Koton Tesettür Abiye Elbise Modelleri

2018 Koton Tesettür Abiye Elbise Modelleri

Her sezon yenilenmekte olan abiye elbiseler, bu sezonda kendini yenileyerek kadınların ilgi odağı olmayı başarmıştır. Ünlü modacıların tasarlamış olduğu bu kıyafetler, tesettür giyen kadınlar tarafından yoğun ilgi görmektedir. Kendilerini kıyafet ile ön plana çıkaran kadınlar, bu yılki elbise tercihlerini aşağıda verilmekte olan 2018 koton tesettür abiye elbise modelleri arasında rahatlıkla seçebilmekteler.

Düğün Ve Nişan Abiyeleri

Düğün ve nişan gibi özel gecelerde 2018 koton tesettür abiye elbise modelleri arasında tercih edilen model nakış desenli abiyelerdir. Tercih edilen uçuş renkler ile kişinin düzgün vücudunu ortaya çıkartmakta olan nakış modelli abiyeler, mağazalarda rahatlıkla bulunabilmekte ve temin edilebilmektedir. Kullanımı çok basit olan bu desen ve modeldeki kıyafetler kadınların rahatlığı açısından da oldukça uygundur. Bunun aynı sıra sert yapısı itibari ile kırışıklığa dayanıklı olup ütü gerektirmeyen bir abiye çeşididir.

2018 Koton Tesettur Abiye Elbise Modelleri 1
2018 Koton Tesettur Abiye Elbise Modelleri 1

Omuz Detaylı Abiyeler

Omuz detaylı ve yarasa kollu elbiseler tesettür giyen kadınların adeta ilgi odağı haline gelmiştir. Günlük hayatta da kullanımı rahat olan bu elbisenin omuz kısmı ve kol kısımları detaylıca süslenip satışa sunulmuştur. Bu yaz çok tutulan elbiselerin arasında ön sıralarda yerini alan omuz detaylı abiyeler için sarı, mürdüm, mavi, kırmızı ve turkuaz renkleri moda halindedir. Narin görünüşü ile pek çok kadının kalbini kazanan bu elbise modeli, şık bir baş örtüsü ile kombin haline getirilebilmektedir.

2018 Koton Tesettur Abiye Elbise Modelleri 6
2018 Koton Tesettur Abiye Elbise Modelleri 6

Kemerli Abiyeler

Zayıf görünmek isteyen kadınlar için tercih edilebilecek modeller arasında yer alan kemerli abiyelerin yarattığı görüntü oldukça hoştur. Bel ve yaka kısımlarında olan kemer detayları farklı renklerde tasarlanıp, kadınlar için satışa sunulmaktadır. Bu elbise modeli kadınların omuzlarını ve boylarını uzun göstermekte ve aynı zamanda pek çok aksesuar ile de kombin yapılabilmektedir.

Hakkında Tesettür Elbisesi

Ayrıca Kontrol Et

kiremit rengi elbise kombinleri

Kiremit Rengi Elbise Kombinleri ve Çeşitleri

Kiremit Rengi Elbise Kombinleri Günümüz dünyasında tesettürlü kadınlar kombinlerini yapmak için sürekli farklı türden elbiseler …