Ana Sayfa / Tesettür Giyim / 2018 Kayra Tesettür Abiye Elbise Modelleri

2018 Kayra Tesettür Abiye Elbise Modelleri

Tesettür abiye elbise denilince akla gelen bir elin parmağı kadar farklı tasarımcı firma gelir.Bunlar arasında güzide bir marka olan Kayra Tesettür Giyim markası da son dönemlerde modelleriyle tesettür abiye elbisede oldukça iddialı ve kararlı bir firma olmayı başarmıştır.2018 Yaz sezonunun yeni başlamasıyla birlikte Kayra yeni sezon ürünleri mağazaların vitrinlerine süslemeye başladı bile.Her sezon değişen çizgisiyle özel tesettür elbiseler üreten kayra bu senede müşterilerini modelleriyle memnun edecektir.Sadece abiye elbisede değil , tesettür kombinine de önem veren kişileride özellikle düşünmüş olacak ki çok özel kombinli ikili takım ve tunikli kombin modelleriylede ön plana çıkmaktadır.

2018 Kayra Tesettur Abiye Elbise Modelleri
2018 Kayra Tesettur Abiye Elbise Modelleri

Özel günlerin vazgeçilmezi olan abiye elbisede hanımların talepleri ve istekleride her geçen gün değişmektedir.Bu durumu göz önüne alan Kayra Tesettür Giyim markası farklı seçeneklerde şık ve zarif modeller müşterilerinin beğenisine sunmuştur.Özellikle kapalı bayanlara önem veren firma muhafazakar giyiminede önemli katkıda bulunmuştur.Son dönemlerde gençlerin favorisi olan ferace modellerine adeta tarz ve zevk katmayı başarmıştır. Tunikler,etekler,pardesü modelleriyle stil yaratmak isteyen hanımların tüm ihtiyaçlarını karşılamayı başaran firma bu konuda diğer rakiplerinden bir adım öne geçmeyi başarmıştır.

2018 Kayra Tesettur Abiye Elbise Modelleri 3
2018 Kayra Tesettur Abiye Elbise Modelleri 3

2018 Abiye elbise modellerinde diğer tasarımcılar gibi Kayra’da açık tonlu renkleri ana renk olarak görmüş ve bu doğrultuda hareket etmiştir.Tabiki bu renk seçimi sadece abiyenin gösterişiyle alakalı değildir.O rengin sizin teninizle uyumuda çok önemlidir.Sıkça bahsettiğimiz gibi koyu tenli bir hanımsanız açık renkli abiye açık tenli bir hanımsanız koyu renkli abiye elbise tercih etmeniz gerekecektir.

2018 Kayra Tesettur Abiye Elbise Modelleri 2
2018 Kayra Tesettur Abiye Elbise Modelleri 2

Özel günlerde tabi sadece abiye elbise seçeneğiniz bulunmuyor. Doğru bir kombinle tunik ve pantol düşünen muhafazakar hanımların istekleri doğrultusunda şık ve zarif görünmesi mümkündür.Son zamanların moda rengi saks mavisi ve beyaz pantol sizin kolayca kombin yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Hakkında Tesettür Elbisesi

Ayrıca Kontrol Et

kiremit rengi elbise kombinleri

Kiremit Rengi Elbise Kombinleri ve Çeşitleri

Kiremit Rengi Elbise Kombinleri Günümüz dünyasında tesettürlü kadınlar kombinlerini yapmak için sürekli farklı türden elbiseler …