Ana Sayfa / Tesettür Giyim / 2018 Gönül Kolat Abiye Elbise Kreasyonu

2018 Gönül Kolat Abiye Elbise Kreasyonu

Gönül Kolat Susam hanımefendinin 2013 yıllarında kurduğu GÖNÜL KOLAT markası, yükselen marka değeriyle ve tasarladığı modellerle oldukça dikkat çekmekte.Gönül Kolat Abiye Elbise Modellerinin yanı sıra gündelik kıyafetlerde üreten tesettür firması, takipçileri tarafından övgülerle bahsedilmektedir.

2018 Gonul Kolat Abiye Elbise Kreasyonu YAN-PELERIN-ABIYE
2018 Gonul Kolat Abiye Elbise Kreasyonu YAN-PELERIN-ABIYE

2018 Gönül Kolat Abiye Elbise modellerinde ; fırfırlı ve pelerinli abiye elbise modellerine önem verildiği yeni tasarımlarından gözükmekte.Pelerinli modellerde iddalı olan firma genç hanımların abiye elbisede beklediği şıklık ve zarafetin yanında farklılığı modellerinde yansıtmaktadır.Yan pelerinli abiye modellerini çıkararak farklılık planlayan Gönül Kolat , bu tarz modelleri çok özel tasarlamayı başarmıştır.

2018 Gonul Kolat Abiye Elbise Kreasyonu
2018 Gonul Kolat Abiye Elbise Kreasyonu

Geçen senin son aylarından beri birçok tasarımcının denediği fırfırlı abiyeyi 2018 Gönül Kolat Abiye Elbise Kreasyonunda görmek mümkün.Beli oturuş ve kalıbıyla çok şık bir görünüme sahip bu abiyesini söz ve nişanlarda oldukça sık göreceğe benziyoruz.

2018 Gonul Kolat Abiye Elbise Kreasyonu 1
2018 Gonul Kolat Abiye Elbise Kreasyonu 1

Abiyede vazgeçilmez olan kuruklu modelleride, 2018 Gönül Kolat Abiye Elbise Kreasyonunda görmemiz mümkün.Renk ve abiye uyumu mükemmele yakın tasarlayan tesettür devi , hayranları tarafından da övgülerle bahsedilmekte.

2018 Gonul Kolat Abiye Elbise Kreasyonu KUYRUK-ABIYE
2018 Gonul Kolat Abiye Elbise Kreasyonu KUYRUK-ABIYE

Abiyelerde renkler çok önemlidir.Abiyenin üzerine yakışması için belirlediğiniz abiyenin rengi sizin teninizinde uyumlu olması ve yakışması, abiyenin modelinden bile önemlidir.Daha önceki yazılarımızda da sık sık üzerinde durduğumuz kuralı tekrar hatırlatmak istiyoruz.Eğer teniniz koyu tonlardaysa kesinlikle açık renkli (pudra , ekru  , bebe mavisi v.s ) abiye elbise almanızda fayda var.Eğer teniniz açık tonluysa , koyu renkler (mor , fuşya v.s) tercih etmeniz gerekmektedir.

2018 Gonul Kolat Abiye Elbise Kreasyonu PELERIN-ABIYE
2018 Gonul Kolat Abiye Elbise Kreasyonu PELERIN-ABIYE

Gönül kolat abiye fiyatları genelden 500-1200 tl arasında değişmektedir.Özel tasarım olduğu için fiyatlar yüksek gelebilir.Ama günümüzde bu tarz tesettür tasarımcılarn fiyatları aşağı yukarı bu aralıktadır. Unutmayın ki özel gününüz için aldığınız abiye elbiseleriniz bir kereye mahsus olmakla beraber davetlilerinizin gözleri sizin üzerinizde olacaktır.Çok şık ve zarif bir model almanız fiyatında önüne geçecektir. Tabi dezavantajıda özel günler dışında kullanmanız mümkün değildir.

Hakkında Tesettür Elbisesi

Ayrıca Kontrol Et

kiremit rengi elbise kombinleri

Kiremit Rengi Elbise Kombinleri ve Çeşitleri

Kiremit Rengi Elbise Kombinleri Günümüz dünyasında tesettürlü kadınlar kombinlerini yapmak için sürekli farklı türden elbiseler …