Ana Sayfa / Aksesuar & Hazır Duvak / 2018 Gelin Ayakkabılar ve Modelleri

2018 Gelin Ayakkabılar ve Modelleri

 

Hayatınızın en önemli günlerinden biri olan düğün gününüze sayılı günler kala, gelinliğinizi seçtiniz, peki ayakkabılarınız? En az gelinliğiniz kadar önemli, gelinliğinizin tamamlayıcısı olan ayakkabı seçimini nasıl yapacaksınız. Gelin ayakkabıları artık birbirinden farklı renk ve tasarımlarıyla, en az gelinlik seçimi kadar uğraştırıcı olabiliyor. 2018 gelin ayakkabı modellerine baktığımızda, gelin adaylarını seçim konusunda zorlayacak birçok model mevcut.

2018’in trend gelin ayakkabılarında, herkes için bir seçenek mevcut. İster sportif şıklık, isterse de zarif bir görünüm arayanlar için farklı tasarımlar dikkat çekiyor. Topuklu ayakkabıdan çekinip, bu özel günlerinde daha çok rahatlık arayanları için, esprili spor modelleri bu yıl oldukça fazla göreceğiz. Özellikle babet ve sandalet modelleri, bu yılın spor tarz gelin ayakkabısı arayanlar için çok revaçta olacak. Mutlaka topuklu olsun ama rahatta olsun diyenler için dolgu topuk modelleri de, 2018 gelin ayakkabı modeller arasında en çok tercih edilecekler arasında duruyor.

Bu yılın en dikkat çekici ve fark yaratan gelin ayakkabısı modelleri ise, işlemeli modeller olacak. Ayakkabıların ya tamamı ya da belli kesimlerinde mutlaka işleme olacak. Seçeceğiniz ayakkabı modeline göre, topukta, bilekte veya ayakkabının önündeki işlemeler bu yılın en moda ayakkabıları olacak. Oldukça iddialı olan ayakkabılarda büyük taşlı işlemeleri bolca göreceğiz.

2018 yılının moda trendlerine baktığımızda işlemeler kadar dantel motiflerinin de ön planda olduğunu görüyoruz. Özellikle tamamen dantel kaplı ayakkabılar, hem şıklık hem de gösteriş arayanlar için doğru tercih olacak. Bu yılın en moda gelinlik ayakkabıların baktığımızda en iddialı olarak, bilekten bağlamalı çok yüksek olmayan ince topuklu modelleri görüyoruz, üzerlerinde taş veya dantel motifleri olması gerektiğini de unutmayalım. Merak edenler için ayrıca belirtmek gerekir, bu yılın gelin ayakkabılarında moda renkler pudra tonları ve krem, beyaz renk ise bu sene biraz geri planda kalacak.

Hakkında Tesettür Elbisesi

Ayrıca Kontrol Et

Gelinlere Kolaylık Hazır Duvak

Gelinlere Kolaylık Hazır Duvak

Hazır Duvak, düğünler Türk kültüründe çok önemli bir yere sahiptir. Gelenekselleşmiş düğün ve kına gecelerinde …