Ana Sayfa / Nişanlık / 2018 En Şık Tesettürlü Nişanlık Abiye Elbise Modelleri

2018 En Şık Tesettürlü Nişanlık Abiye Elbise Modelleri

Evlilik yoluna giden yolda atacağınız ilk adım olan nişan merasiminizde elbette göz alıcı görünmek istersiniz. Nişan töreninin bayanlar için en zor tarafı elbette nişanlık elbise seçimi olmaktadır. Özellikle tesettürlü bayanlar nişanlık modeller konusunda geçmiş yıllara göre çok daha şanslılar. Birbirinden güzel tasarımlarla hazırlanan nişanlık modellerin de, her zevke hitap eden bir seçenek bulmak artık mümkün.

2018 tesettürlü nişanlık elbise modellerinde, hem muhafazakar hem de şık tasarımları bu yıl bolca göreceğiz. Bu senenin en moda tesettür nişanlık seçimleri arasında katlı modeller oldukça dikkat çekiyor. Elbiselerin üst kesimlerinde dantel ve taş işlemeler yoğun olarak kullanılırken, alt kesim ince tülden tasarlanmış ve kabarık olarak karşımıza çıkıyor. Hem rahatlık hem de şıklık arayan tesettürlü bayanlar için, bu model oldukça tercih edileceğe benziyor. Gösterişi seven tesettürlü bayanlar için ise daha iddialı nişanlık modelleri sunuluyor. Koyu renk üzerine, özellikle kırmızı renk üzerine beyaz ve altın rengi motiflerle işlenmiş desenler, belene takılan kemerler ve kabarık tasarımlar oldukça revaçta olacak. Bu tarz modeller için bir ipucu vermek gerekirse, kısa boylu kadınlar tarafından tercih edilmemeleri gerekiyor.

2018 tesettürlü nişanlık modellerinin en göz alıcı olanı ise A kesim abiyeler olacak. Özellikle bu yılın modası olan işlemeli pelerinlerle tamamlanan A kesim abiyeler, özellikle muhafazakar bayanlar tarafından çok rağbet göreceğe benziyor. A kesim abiyelerin vücudu saran özellikleri, pelerinle birleştirilerek, özellikle tesettürlü bayanların rahatlığı bu modellerde fazlasıyla düşünülmüş. Oldukça modern ve şık bir çizgiye sahip bu modeller bizce 2018 yılına damgasını vuracak.

2018 yılının nişanlık modelleri için moda rengine gelirsek, bu sezon gold ve kırmızı renkleri nişanlık abiyelerinde bolca göreceğiz.

Hakkında Tesettür Elbisesi

Ayrıca Kontrol Et

2018 Tafta Tesettur Nisanlik Modelleri 1 e1527347629202

2018 Tafta Tesettür Nişanlık Modelleri

Yaz mevsiminin gelmesi ile nişanlar, düğünler artmaya başlamaktadır. Bu nedenle, bayanlar özellikle bu zamanlarda son …