Ana Sayfa / Gelinlik & Kaftan / 2018 En Şık Tesettür Gelinlik Modelleri

2018 En Şık Tesettür Gelinlik Modelleri

Yeni yılın yeni gelin adayları için tesettür dünyası hiç durmaksızın çalışmalarına devam ediyor. Özellikle yeni yıl için tesettür gelinlik giyecek olanlara çok şık tasarımlar yapılmış bulunuyor. Bunlardan birkaç tanesini sizler ile paylaşmak gerekir ise;

  • Prenses model gelinlikler bu anlamda tesettür gelinlerin en çok beğendiği gelinlik modelleri arasındadır.
  •  Diğer bir model ise Osmanlı figürlerinin yer aldığı kırık beyaz elbise tarzı gelinlikler oluyor.
  • Özellikle güpür işlemeli gelinlik modellerini bu sene sıkça göreceğiz.
  • Sade ve şıklıktan yana olan gelin adayları için önü A pile açılan ve iki beyazın kombin edilmesi ile oluşmuş olan gelinlik modelleri de bu sene ilgi çeken trend modeller arasında yerini alıyor.

Gelinlik Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her genç kızın hayallerini süsleyen unsurların başında gelinlik tasarımları gelir. Bu anlamda bazen hayallerimiz bizi yanıltabilir. Özellikle gelinlik seçiminde önemli olan detay vücut hatlarınız ile gelinliğin uyum içinde olmasıdır. Mesela; balık model bir gelinlik tasarımı için öncelikle basen ve göbek bölgesinde kusursuz bir görüntünüzün olması gerekiyor.

Bunun dışında prenses model bir gelinlik için boy unsuru önem teşkil ediyor. Çok kabarık bir gelinlik modeli olduğu için bu unsur oldukça önemli bir detay olarak bilinir.

Gelinlik Modelleri İçinde En Çok Tercih Edilen Modeller

2018 yılı tesettür gelinlik modası için size önerdiğimiz birkaç model olsa da bunlar bu senenin modası olarak belirlenmiş modeller olarak biliniyor. Fakat bunun dışında genel olarak tüm seneleri baz alacak olursak taşlı ve incili modeller bu anlamda en çok tercih edilen modeller arasında olmaktadır. Özellikle swarowski taş işlemeli birçok tasarım gelinlik hala gelin adaylarının en çok tercihleri arasında yer aldığı da bilinen bir gerçektir.

Hakkında Tesettür Elbisesi

Ayrıca Kontrol Et

En Çok Tarz Olmuş Tesettür Gelinlik Modelleri 14

En Çok Tarz Olan Tesettür Gelinlik Modelleri

Genellikle seçim yapmada çok sıkıntı veren, görülen her yeni gelinlikte iyice kafa karıştıran bir konu …