₺0,00

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

2018 Bordo Tesettür Nişanlık Modelleri

Her sezon her renkte nişanlık modelleri satışa sunulurken bu renkler arasında en çok tercih edilen renk bordodur. Bordo renk, nişanlık modellerini en iyi şekilde göstermektedir. Oldukça şık ve asil bir renktir. Aynı zamanda elbise üzerine işlenen taş ya da işlemeleri gösteren en iyi renktir. Bordo tesettür nişanlıklar her tarzda tasarlanmakta ve satışa sunulmaktadır. Açık olan bayanlar için kısa etekli elbiseler ve askılı askısız modeller çoğunluktayken, kapalı olan bayanlar için de tesettür model nişanlıklar satışa sunulmaktadır. Tesettür model nişanlıkların kolları uzun, etekleri uzun ve elbiseye uygun renkte başörtüleri bulunmaktadır. Aynı zamanda başörtülerinin işlemesi de nişanlığa uygun şekilde olabilmektedir.

2018 Bordo Tesettur Nisanlik Modelleri 5
2018 Bordo Tesettur Nisanlik Modelleri 5

Nişanlık modelleri, hem kabarık abartılı hem de sade, düz seçeneklerde üretilmektedir. Nişanını salonda yapanlar için abartılı ve işlemeli modeller uygun olabiliyorken nişanını evde tercih edenler için de sade modeller son derece idealdir. 2018 bordo tesettür nişanlık modelleri dikkat çekmektedir. Bordo renk en çok tercih edilen renklerdendir. Bu nedenle bayanlar bu renkte nişanlıkları tercih ederler. Aynı zamanda her ten renginde bayana da yakışmaktadır. Bordo renk nişanlıklar, çeşitli kumaşlardan yapılmaktadır. 2018 sezonu için kabarık, işlemeli, tüllü, güpürlü bordo nişanlıkların yanı sıra sade, saten, düz ve kabarık olmayan tasarımlar da mevcuttur. Bu tasarımlar ile her zevke hitap edilmiştir. Bordo renkli tesettür nişanlıklar kolları ve eteği uzundur. Aynı zamanda türbanı da nişanlığa uygun şekilde düz ya da işlemeli şekildedir.

2018 Bordo Tesettur Nisanlik Modelleri 4
2018 Bordo Tesettur Nisanlik Modelleri 4

Bordo Tesettür Nişanlıkda Yeni Trendler

Bordo renkte nişanlık seçimlerinde bayanlar işlemelere uygun olarak da ayakkabı rengi seçebilirler. Bunun yanı sıra makyajlarını da bordu tonlarında yaptırabilirler. Aynı şekilde damatların kravat rengi seçimi de bordo olabilir. 2018 bordo tesettür nişanlık modelleri vitrinleri süslemektedir.

2018 Bordo Tesettur Nisanlik Modelleri 2
2018 Bordo Tesettur Nisanlik Modelleri 2
2018 Bordo Tesettur Nisanlik Modelleri 1
2018 Bordo Tesettur Nisanlik Modelleri 1
2018 Bordo Tesettur Nisanlik Modelleri 3
2018 Bordo Tesettur Nisanlik Modelleri 3
En Begenilen Tesettur Nisanlik Modelleri 1
En Begenilen Tesettur Nisanlik Modelleri 1

İncelemeler

İlgili Konular