₺0,00

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

2018 Bayan Çanta Modelleri

Tüm bayanların olmazsa olmazı 2018 Bayan Çanta Modellerini sizler için mercek altına alıyoruz.Bu sene oldukça farklı modeller çanta firmaları tarafından hanımların beğenisine sunulsada biz tesettürlü bayanların ne tür çanta modeli tercih edeceği hakkında bilgi vereceğiz.

2018 Bayan Canta Modelleri 3
2018 Bayan Canta Modelleri 3

Gündelik hayatımızda dahi dışarı çıkarken vazgeçemediğimiz çantalarla bir kombin oluşturmak ve şık gözükmek her bayanın hakkıdır.Ne tarz çanta kullanacağınızı bulunacağınız ortam belirlemektedir.Eğer dışarıda çarşı sokak gezmek için bir çanta kombinlemek isterseniz gündelik kıyafetinizle uygun bir model seçmeniz doğru olacaktır.Gençler için önerimiz çapraz askılı çanta modelleri üzerinizde çok şık duracaktır.Eğer olgun bir hanımefendiyseniz düz omuz askılı modeller tercih etmeniz yaşınıza uygun bir hareket olacaktır.

2018 Bayan Canta Modelleri 8
2018 Bayan Canta Modelleri 8

2018 Bayan Çanta Modellerinde omuz çantaları,çapraz askılı çantalar,torba tarzı çantalar,kayışlı küçük çantalar,kolçakları zincirli çantalar,baskılı çantalar ve deri çantalar raftaki yerlerini almış durumda.

2018 Bayan Canta Modelleri 2
2018 Bayan Canta Modelleri 2

Artık renk konusunda da adeta çığır açan çanta modellerinde kıyafetlerinizle uyum sağlaması önemlidir.Genelde hanımlar kolay kombin olduğu için lacivert ve tonlarını tercih etsede bordo,fuşya,pembe,su yeşili gibi renkler üreticiler tarafından önemsenmiş ve çantalara bu renkleri motiflerle uygulamıştır.

2018 Bayan Canta Modelleri 6
2018 Bayan Canta Modelleri 6

Özellikle Pierre Cardin,Alvina,Zühre,Gucci gibi markalar bu sene oldukça zarif çanta modellerini hanımların beğenisine sunmayı başarmıştır.Tesettür firmaları olan Alvine ve Zühre de tesettürlü hanımların çanta ihtiyaçlarında iddalı bir konuma ulaşmıştır.Tesettür giyim satan bu firmalar, kendi ürünleriyle kombin yapmayı düşünenler için oldukça fazla renk seçeneği sunmuştur.Genelde kolçaklarda altın sarısı motifler sağlayan alvinanın çanta modelleri, bir çok hanımın beğenisini kazanmış ve satış rekorları kırmıştır.

Fiyat olarak çantada astronomik rakamlara kadar çıksada ortalama kabul edilen fiyat 150 – 300 tl arasıdır. Alvinada çok fazla çeşit çanta bulmanız mümkündür.İnternet üzerinden incelemek isterseniz Alvinaonline adresinden modelleri inceleyebilir beğenirseniz satın alabilirsiniz.Zühre 2 senedir çanta üretse de tüketiciye hitap eden oldukça şık çantaları hanımların beğenisine sunmuştur.

İncelemeler

İlgili Konular