Ana Sayfa / Gelinlik & Kaftan / 2018 Aysira Tesettür Gelinlik Modelleri

2018 Aysira Tesettür Gelinlik Modelleri

Her sene klasik modellerin yanı sıra çıkan, o seneye özgü gelinlik modelleri, özellikle gelin adayları tarafından yakın markaja alınıyor. Gelinlik denilince ilk akla gelen markalardan Aysira’da 2018 senesi için tasarladığı birbirinden güzel koleksiyonları meraklılarıyla buluşturdu.

2018 gelinlik modasına yön veren Aysira gelinlik modellerinde, ipek ve tül kumaşların ön planda olduğunu söylemek gerekir. Aysira her sene klasikleşen prenses, balık ve düz modellerinin yanı sıra bu sene pelerinli ve dantelli modelleriyle de adından sıkça söz ettireceğe benziyor. Aysira’nın 2018 yılı için tasarladığı Tesettür pelerinli modeller, yoğun işlemeleriyle oldukça iddialı görünüyor. Şıklık ve göz alıcılıklarıyla dikkat çeken pelerinli modeller hem yaz hem de kış kullanımı için de bir hayli uygun. Pelerinli modelde göze çarpan en önemli unsur ise duvağın kullanılmaması, karmaşayı önlemek adına bu modellerde duvak kullanılmaması tercih edilmiş. Sizde gelinliğinizde illa duvak olsun demeyenlerdenseniz, bu model size uygun bir seçim olabilir.

Aysira’nın bir diğer dikkat çekici gelinlik modeli ise asil bir görüntüyü tercih eden bayanların vazgeçemeyeceği dantel gelinlikler. Dantelin bu sene gelinliklerde yoğun olarak kullanıldığını söylemekte fayda var. Bu sezonun en ilginç gelinlik modelleri ise tüy ve çiçek motifleriyle donatılmış gelinlik modelleri. Aysira’nın 2018 senesi için hazırladığı en iddialı gelinlikleri tüyler ve üç boyutlu çiçek desenleriyle süslenmiş gelinlik modelleri olacak. Özellikle iddialı ve gösterişi seven bayanların çok fazla tercih edeceğini düşündüğümüz bu modeller, 2018 yılına damga vuracak.

Gelin adaylarının yaptığı en büyük hatalardan biri vücut tipine uymayan gelinlik modellerini tercih etmeleri, bu sene Aysira’nın tesettür gelinlik modellerinde her vücut tipi için ayrı tasarladığı gelinlik modellerinden kendinize en yakışanı seçerek, düğün gününüzde tüm gözleri üzerinize çevireceksiniz.

Hakkında Tesettür Elbisesi

Ayrıca Kontrol Et

En Çok Tarz Olmuş Tesettür Gelinlik Modelleri 14

En Çok Tarz Olan Tesettür Gelinlik Modelleri

Genellikle seçim yapmada çok sıkıntı veren, görülen her yeni gelinlikte iyice kafa karıştıran bir konu …